Matrix Energetyczny dnia – to fascynujące zjawisko.  Czy można z niego skorzystać.

No pewnie…czytaj świat energii

wyobraź sobie

wyobraź sobie… zanurzasz się, w mieniącą się cudnymi błękitami wodę.

Ona przygarnia cię i otula; rozluźnia perfekcyjnie ciało. Twoje myśli zwalniają, łagodnieją.

Aby zmysły nie prysły, wskazane jest dużo wody. W przeniesieniu ma świat uczuć to cierpliwość i wyrozumiałość (wartości zawsze na czasie).

Silnie zaznaczony w  kodzie urodzenia element woda,  pozbawia lęków i obaw.  Czyni  przez to życie łatwiejszym.  

Poniedziałek 23.04

Poniedziałek jest prze…inteligentny. Energię kreatywnego myślenia i tworzenia obdarowany został z poziomu niebiańskiego.

Wibracja koloru czerwonego jest dzisiaj linkiem do tego typu energii…  W ogóle energia o wydźwięku ognia. Dynamika i radość z tworzenia są dzisiejszego poniedziałku dostępne, warto to sobie uświadomić i dać upust tego typu postępowaniu.

Dzień na budowanie wiary w swoje możliwości kreacyjne! Tym bardziej, że wewnętrzne Ja Poniedziałku – element drewno – jest wzmocniony przez element metal- wyzwalający siłę i autorytet.

Poniedziałek obdarowany jest bogactwem…. linkiem do tego typu energii jest kolor brązowy, beżowy i żółty. Także piękny czekoladowy. Kolory te są dzisiaj zalecane Panom. Dla Pań natomiast kolor biały, srebrny i ten… co dusza podpowiada…

 

Wtorek 24.04

koloryt dnia

Jest wspaniały…

Serdeczność i chęć bycia wśród ludzi … uczestniczenia we wspólnych działaniach – oto cechy charakterologiczne dzisiejszego dnia. Kolor żółty,  wyrażający element ziemski – jest energią generującą skupianie się.

Może być nawet ,,za tłumnie” (Cały obecny rok ,,tenduje” do zbierania się – do pracy w grupie). Z jednej strony dobrze – w grupie siła… ale nie stajmy się stadem baranów – obchodźmy z piedestałem z indywidualnymi predyspozycjami. Koncentrujmy na tym, co jest naszym atutem i dopiero tenże atut …. dodajmy do wspólnego interesu.

Podwojona energia czerwieni ma moc generującą przyjaciół – dzień na dostrzeżenie przyjaznych dusz i docenienie. Słowem, uśmiechem i podziękowaniem!

Kolorem bogactwa – generującym pomyślne wibracje przekładające się na wszystkich aspekty życia – jest biel. Kolor biały reprezentujący element metal, jak również wszelkie odcienie szarości i kolor srebrny.

Kolorem generującym dzisiejszego Wtorku siłę i autorytet jest kolor niebieski, reprezentujący element wody. Cierpliwość… jak najbardziej na czasie….

Koloru tego – jej frekwencji jest mało dzisiejszego dnia… – patrz zdjęcie. Warto dodać tej kolorystyki. (Jedynie urodzeni z cyfrą 2 i 3 na końcu roku – niekoniecznie, bowiem wnieśli ten element w momencie urodzenia).

Podobnie frekwencji koloru białego (uzdrawia każdą sytuację) i zielonego jest dzisiejszego dnia tyle, co kot ( Dachowiec ten od Irka) napłakał…. czyli naprawdę niewiele. A propos – kot ten jest szczęśliwy. Właściciel nie pozbawił go ojcostwa! I tak trzymać…. 

Warto tę kolorystykę – to znaczy kolor biały, zielony i niebieski – szczególniej… świadomie dzisiaj uwzględnić!

Dal Pań zalecany jest dzisiaj kolor niebieski – wszelkie odcienie. Dla Panów – biały, szary. Ale naturalnie…. według twojej woli się stanie (wybór koloru).

W momencie urodzin wnosimy pakiet energii….  

Środa 25.04

kolory dnia. Pokochaj albo rzuć:)

Szczęśliwe kolory dzisiejszego dnia to zielony i biały.

Wibracje tych barw mają magiczną moc na poziomie energetycznym dnia. Balansują i harmonizują naturę…

Dzisiejszy dzień jest nastawiony na branie. Mogą ludzie oczekiwać zbyt wiele….

Teoretycznie istnieje dzisiejszego dnia b. duży potencjał energetyczny w materii ofiarowania (energia kreatywności i działania jest potrojona) – ale dobrze jest zachować świadome kontrolowanie ofiarowania – dzielenia się swoim potencjałem; nie przesadzić.  (Żeby innym coś ofiarować, należy samemu mieć). Energia kreatywności reprezentowana jest dzisiaj kolorem żółtym.  Jest jej pod dostatkiem.

Kolorem generującym powodzenie  – linkującym do tego typu energii – jest dzisiaj biel i kolor popielaty. Oba te kolory reprezentują element metal. Natomiast kolor zielony jest energią dającą wsparcie (linkuje do tego typu energii) i  pomoc mentorów.

Dla Pań kolorem dzisiaj korzystnym jest kolor niebieski, a dla Panów bardziej zalecany biały.

Czwartek 26.04

taki jest Czwartek... Bogactwem obdarowany

Na poziomie energetycznym dzisiejszy dzień jest znakomicie nasycony energią powodzenia ( bogactwa).

Element woda (potrojony) reprezentowany kolorem niebieskim –  jest  linkiem do niej. Pomimo potrojenia frekwencji ,, wodnej”  takie kolory jak: niebieski, granat, czerń są dzisiaj korzystne.dla pragnący zamanifestowania się sukcesu w życiu ..wzmacniają jeszcze bardziej ten rodzaj energii. ( Element ziemski, który też jest mocno zaznaczony w kodzie dnia, ma tendencję pochłaniania tych wibracji, a że chodzi o balans … to dodajemy elementu wody. proste… prawie jak drut).

 

taki jest Czwartek… Bogactwem obdarowany, ale aby mógł uaktywnić energię bogactwa, potrzebuje siły, autorytetu.

Linkiem do tego rodzaju energii jest dzisiaj element drewna i kolor zielony, zarówno o polaryzacji yin – jasny, jak i yang – intensywniejszy. Bez siły wewnętrznej, nawet jak trafi się przypadkowe bogactwo… traci się.

Siła wewnętrzna to rozsądek i klarowne myślenie. Te cechy kumulują autorytet… Czwartek jest z usposobienia wesoły, z łatwością zbiera plony finansowe…,, ma więcej szczęścia jak rozumu”. Oczywiście w przenośni, ale faktem jest, że warto świadomie użyć dzisiaj kolor biały, szary, srebrny, chcąc zwiększyć kreatywne myślenie.  

Element metal, reprezentowany wymienionymi kolorami (biel, szarości i srebrny) – linkuje do uaktywnienia wrodzonej inteligencji.   Wibracji tej nie ma wystarczająco… uzupełniamy.

Kluczową rolę grają dzisiaj kolory- Zielony- link do wewnętrznej siły. Biały – link do Inteligencji. Nie ma ich wystarczająco na poziomie energetycznym dnia – są korzystne do użycia.

Ale… według twojej woli się stanie. Każdy w momencie urodzenia wnosi swoje elementy i z tym związane większe czy mniejsze zapotrzebowanie na dany kolor.

Dla Pań – na urocze spotkanie poleciłabym kolor zielony lub beż – (dodatkowo do tego, w czym same czują się dobrze).  Dla Panów korzystnym kolorem jest dzisiaj granat i niebieski.

Piątek 27.04

Sobota 28.04

Translate »