randka z dniem

szczególny dzień 

urodzeni egoiści?

Egoista to ktoś, kto myśli o sobie i nastawiony jest w większości tylko na siebie. Można śmiało powiedzieć, cały świat kręci się wokół niego.

W perspektywie mojej praktyki zawodowej (analiz dat urodzenia), zauważyłam, że takie predyspozycje charakterologiczne wykazują szybciej urodzeni z dominującym elementem metalu.

Nikt nie chce być tak naprawdę egoistą… To natura czyni takim i… zbieranie doświadczenia życiowego.

dzień zdrowego egoizmu. Czwartek 29.03

Pewny i nastawiony na siebie, taki jest dzisiejszy dzień. 

Inaczej – wibracje o takim wydźwięku są dzisiaj dostępne każdemu.

Jeżeli, ktoś potrzebuje wyzwolić u siebie dawkę zdrowego egoizmu, to doskonały dzień na to!  (Poziom energetyczny dnia totalnie wspiera myślenie w tej perspektywie). 

Czwartek  ,,dodaje pewności siebie”. Jest silny i czuje się do przesady pewny. Ma stałe źródło wsparcia. Jego wewnętrzne ja – element metal – czyni go takim i element ziemi – ,, stale go dokarmiający”.  Chwilami może nawet ,,tendować” do arogancji.

Dzień na ignorowanie wygórowanych oczekiwań innych. Na skupienie się na własnych planach, marzeniach. Na pomyślenie, co tak naprawdę nas satysfakcjonuje. Co czynimy dla siebie, a co ze względu na innych.  

          –      Dopiero będąc sami szczęśliwi, samorealizując się, możemy uszczęśliwiać innych.  – 

Kolorystyka dnia to –  biel, brązy i zielenie. Brak kolorystyki związanej z wodą, wszelkie ,,niebieskości” i ogniem – czerwienie.

Kolorem  określanym w chińskiej kosmologii – szczęśliwym – jest dla Czwartku granat i indygo. Wibracje tych kolorów generują wspaniałe myślenie.  

Intensywna czerwień, także słodkie róże – są kolorami bogactwa i  powodzenia w perspektywie dzisiejszego dnia. 

Osobowość Czwarku jest interesująca…. Dzień bardzo pouczający!

pragnę zwrócić uwagę

pragnę zwrócić uwagę, że każdy ma osobiste uwarunkowania energetyczne.

Kierując się, sugestiami odnośnie kolorystyki dnia, proszę przez moment intuicyjnie odebrać zaproponowany korzystny kolor.  Można być nim obdarowanym przez naturę, ale i tak korzystnie jest go dodać,  albo i nie (brak w kodzie urodzenia) i tym bardziej warto zwrócić uwagę na wibrację, jaką ze sobą oferuje. Jaki rodzaj energii generuje.

Kolory (ich elektromagnetyczne wibracje) działają z poziomu emocji. Myśl przekształca emocje, na poziomie serca – w uczucia. To one – uczucia,  są siłą napędową procesu kreacyjnego.

Według twojej woli się stanie…

Translate »