Jak byś mu serce...

…. oddać chciała, to tylko jedną trzecią  (najlepiej mały fragmencik). Zawsze gwarantuje ci to przewagę głosów!

droga do ...

polecam ,, Jest jeden sekret”,

Oczekuje z utęsknieniem.

A gdyby tak odwrócić monetę (kota ogonem) i pomyśleć, nie co dzień przyniesie, ale co my mu zaoferujemy.

Ciekawe.

Każdy dzień  pragnie być szczególny (myślę).  Ale do spełnienia tego pragnienia potrzebuje koniecznie ciebie!

Budzisz się rano z myślą, że jestem taaaaaaak oczekiwana.

Ale z tym dniami. to jak mężczyznami… Strasznie różni, a w sumie tacy sami.

Dzieciaki. I tak matkujemy im.

Czwartek 22.03. Nie daj się wykorzystywać. Z uśmiechem odmawiaj.

Czwartek 22 marca jest z natury bardzo dobry –  złota dusza.

Nacechowanie dnia wibracjami  od – czyli brania. a nie dawania. jest dominujące. Brak równowagi w tym względzie. (Dzieje się tak za sprawą nasilonego wpływu elementu ziemia).

Dzień na powtórkę z asertywności.

Mówienia NIE.  Oczywiście, że pomagamy, jesteśmy wielkoduszni, ale przychodzi moment, że w obronie własnej, mówimy nie.  Z pustego i Salomon nie naleje – Nie dajemy się ograbiać z energii! ( nie jesteśmy w stanie, zadowolić wszystkich).

Czwartek nosi w sobie – do Państwa dyspozycji –  zdublowany potencjał  INTELIGENCJI. Linkiem do niej jest kolor zielony i to zarówno zieleń o polaryzacji yang – żywa, jak i yin – spokojniejsza. Dzień wspierający kreatywność!

Gdybyś się Czwartku zapytała. co oczekuje… pewnie grzecznie poprosiłby cię, o dodanie mu wibracji koloru – białego i intensywnego czerwonego.

Kolor biały ma dzisiaj moc wyhamowania  ,,odbierania” (z balansowania wibracji w tym temacie). Jednocześnie linkuje albo inaczej generuje,  energię wspierającą.  To ważne, łatwiej odmawiamy, jak czujemy się silni!

Kolor czerwony jest dzisiaj kolorem linkującym do bogactwa; powodzenia w sferze prywatnej i zawodowej. Także w materii finansowej. We frekwencji dnia jest mało energii generującej pieniądze (metal),  trzeba się ociupinkę bardziej wysilić w tym względzie. (czas na sianie – zbiory w krótkim czasie).

Dzień na elegantsze ubranie się. To dystansuje i pozwala skupić na uaktywnienie potencjału kreatywnego. Dla Pań nadal korzystne wszelkie odcienie brązów.

Szansa spotkania bratniej duszy.  (Konstelacja energetyczna 2018 roku wzbudza chęć do  bycia w parze, w grupie (2017 rok preferował indywidualizm).

Piątek 23.03. przyjaciółmi otoczony. Bogactwem obdarowany.

Piątek 23.03. jest przyjaciółmi otoczony.

Wibracja wyzwalająca akceptację i uczucia przyjacielskie dominuje.

Dzień fantastyczny na spotkania i to nie tylko typowo towarzyskie, ale i biznesowe.

Piątek oferuje na poziomie energetycznym wibrację powodzenia! Jest ona silnie zaznaczona. Linkuje do niej element ziemia i kolory z nim związane, mianowicie wszelkie brązy. Bogactwo jest w zasięgu!

Szczęśliwym kolorem jest dzisiaj kolor niebieski. We wszystkich tonacjach związanych z elementem wody. 

Dla Pań zalecany kolor biały… wyzwoli domieszkę miłości z autorytetem ( bez niego nie ma miłości).   Dla Panów – brązy,

Indywidualny kolor miłości czy powodzenia zamów przez mail.

Według twojej woli się stanie.

 

Frekwencje kolorów są linkami do zakresów fal manifestujących myśli.

Każdy z nas ma indywidualny szczęśliwy kolor. Również kolor linkujący   do bogactwa, powodzenia finansowego, miłości – (indywidualny kod energetyczny).

Tak samo każdy dzień charakteryzuje się indywidualnymi cechami energetycznymi. Swoimi kolorami, które tego właśnie dnia są bardziej szczęśliwe.

Informacje o własnych możliwościach energetycznych w połączeniu z informacjami o charakterze energetycznym dnia, otwierają szerzej wrota do możliwości twórczych (przestrzeni przed kreatywnej, kwantowej).

Wszystkie kolory są jednakowo istotne i potrzebne (nie ma czegoś takiego jak ładniejsze czy brzydsze). Każdy kolor ma   szczególne (odmienne) w danym momencie konotacje energetyczne w skali makro i mikro.

Można śmiało powiedzieć, że kolory są manifestacją Boskości! A tym samym reprezentują inteligencję kreacyjną.

Każdy kolor ma swoją frekwencję energetyczną. Nie jest ona jednak tak do końca stała. Frekwencja fali koloru, w zależności od pory dnia, ciepła, zimna, stopnia natężenia światła (w tym kontekście truskawki nie są czerwone, ale niebieskie), może ulegać zmianie i być albo czystsza, wyrazista, tym samym silniejsza, albo słabsza. Gdy jest wyrazista, łatwiej ją odszukać i połączyć z nią na poziomie elektromagnetycznym. Silna fala elektromagnetyczna generuje oczekiwane rezultaty na planie rzeczywistym.

Translate »