5

Aż tak się różnimy

Zaglądając w duszę Poniedziałkowi, zamyśliłam się…aż tak różnimy się. To dlatego jedni podążają do przodu, nic nie widząc, tylko wyznaczony cel. Nikt i nic nie jest w stanie odwrócić ich od podjętego zamierzenia. Są konsekwentni i zdecydowani za wszelką cenę!

Tego typu ludzie rodzą się tacy.  Albo to ,,coś ” się ma, albo nie. To , coś ” to jest potencjał z poziomu pola kwantowego.

Poniedziałek reprezentuje tego typu człowieka. Człowieka sukcesu, który pomimo olbrzymiej konkurencji, świetnie sobie daje radę.

TEGO TYPU ENERGIA jest dostępna każdemu!

Kolory dominujące dzisiejszego dnia –  mianowicie intensywna i jasna zieleń , i w otoczeniu kolorystyki  brązowej  (czekolada, beż, żółć) tworzą wyjątkowy układ, gwarantujący powodzenia. ale przy skupieniu się i niedaniu odprowadzić od celu.

Ktoś mógłby określić Poniedziałek – egoistą i bezwzględnym draniem, ale on nie za bardzo potrafi inaczej. Jest żądny i sukcesu, i władzy, i czyni wszystko, aby tak się stało. Przy takim podejściu do życia nie ma wielu przyjaciół. A bez nich to życie niewiele warte!

Kolorem linkującym do zjednania sobie przyjaźni jest dzisiaj intensywna zieleń. Ma być o polaryzacji yang (jak poznać … wyzwalająca radość). Zieleń o polaryzacji yin … nakręca współzawodnictwo.

Kolorem linkującym do energii generującym bogactwo jest brąz, beż, żółć. Są obecne. Nie trzeba ich dodawać, chyba, że ktoś ma wewnętrzne zapotrzebowanie, wystarczy mieć świadomość, że wibracje dzisiejszego dnia wspierają ,,chęć zdobywania, powiększanie, zwiększania”.  Dzień sprzyjający wzbogaceniu się.

Wibracje dnia są ukierunkowane na powodzenie, ale aby mieć wystarczająco siły je przyciągać,  zalecane są dwa kolory: granat i intensywna czerwień.

Granat i indygo reprezentujące element  wody – linkują do energii generującej przypływ siły. Także niespodziewanej pomocy (,,spoza”). Intensywna czerwień linkuje do potencjału intelektualnego. Kreatywności.

Korzystnym kolorem dla Pań w świecie uczuć jest dzisiaj biały, srebrny i popielaty. Dla Panów – wszelkie odcienie brązów.

 

 

Translate »