abyś się motywowała i tylko to, co dobre  – w dniu widziała.

Co oferuje ten dzień.

Piątek jest fajny – silny psychicznie i mądry.  Te super wartości są dzisiaj do dyspozycji!

Piątek jest z reguły lubiany, można powiedzieć…  jest z górki – zamyka tydzień ( dokańczanie spraw).

Dzisiejszego Piątku jest korzystna cyrkulacja nie tylko na zamykanie spraw, ale uwaga –  na rozpoczęcie czegoś nowego, na przykład projektu czy podpisanie korzystnej, daleko w przyszłość wybiegającej umowy.

W wibracji dnia jest mocno wyartykułowana  energia,  decydująca o korzystnym załatwieniu sprawy dla siebie. O prze-folgowaniu swojego punktu widzenia. A do tego potrzeba siły mentalnej. Piątek ją ma.

Jeżeli potrzebujesz czy po prostu bardzo pragniesz,  kogoś do czegoś przekonać, a nie czujesz się na tyle mocna, mocny – to dzisiaj czas sprzyja. Dada siły przebicia; wewnętrznej odwagi. Jakiejś takiej charyzmy!

Kolorem linkującym do wibracji charyzmatycznej jest kolor zielony. Tej wibracji jest pod dostatkiem dzisiejszego dnia. Chyba, że ktoś intuicyjnie ma ochotę – może ubrać się w tę barwę czy uzupełnić dodatkiem.

Dzisiaj warto by bardziej uhonorować kolory: intensywna czerwień i granat.

Granat jest dzisiaj  (podobnie jak wczoraj) kolorem linkującym do wibracji powodzenia. Jest kolorem szczęśliwym. Intensywna czerwień zaś linkiem do protektorów! (trochę tak, jak …pomoc z niebios).

(O kolorze białym (popielatym, srebrnym)  mogę tylko powtórzyć. że przez cały bieżący rok jest szczególnie mile widziany, zalecany).

 

 

 

Translate »