ciekawy przypadek. Fajnie mieć kogoś takiego przy sobie.

Są ludzie w towarzystwie których, czujemy się dobrze. Lgniemy do nich. Emanują nie tylko spokojem, ale jeszcze czymś nieuchwytnym; pozytywną energią. Używają słów typu -,,na pewno dasz radę”, ,,uda ci się w 100 procentach”, ,,, doskonały pomysł, nie czekaj, działaj”, ,,odniesiesz sukces”. Z ludzi tych emanuje poczucie ,,bycia w stanie łaski”.

Relacje ludzkie polegają na dawaniu i braniu....

Wtorek 6 marca jest taki…

Dzisiejszy dzień proponuje fantastyczny  potencjał energetyczny.  Pewność siebie i charyzmę z pozycji bycia w stanie łaski. Jesteśmy pewni siebie, gdy nie boimy się. Obawy i lęk pozbawiają energii i motywacji do życia.

Po przeciwnej stronie lęku jest radość.

Dzień korzystny na przepracowanie leżących na sercu zagadnień. Wibracje dnia  SUPER pomagają w tym względzie!  Doskonały dzień na pozbycie się obciążających tematów ( wyrzucenie do oceanu….niechaj rekiny pożrą) i zastąpienie uczuciem ,, bycia w stanie łaski”.

Ten stan , bycia w stanie łaski”  ofiaruje stały dopływ pewności siebie. W sferze osobistej i zawodowej. Czujesz się bezpieczna i otoczona wspaniałymi ludźmi. Realizujesz się, a każda chwila dnia jest doskonała. Czas płynie, jak w samolocie.

Nie bez powodu wspomniałam o oceanie – element woda jest elementem szczęśliwym dla Wtorku. Kolor  granatowy i indygo. I na wodę samą w sobie warto dzisiaj zwrócić uwagę… Dać sobie czas na spokojne jej wypicie.

Kolorystyka Wtorku to piękna intensywna czerwień, brązy, zieleń i metal. Nie ma koloru niebieskiego, A że polaryzacja dnia jest bardziej yin (do środka) – to doskonale posłuży układowi energetycznemu dzisiejszego dnia, powtórzę,  fajny granat i indygo. (Fajny to taki… no sama wiesz. po prostu czujesz:).

Urodzeni z cyfrą 2 i 3 na końcu daty, mają wody wystarczająco. Niekoniecznie powinni uzupełniać. Ale według woli. Dodając mogą zdublować swoje  powodzenie.

Ci, którzy emanują szczęściem, najczęściej nie mieli doznań negatywnych, życie ich nie doświadczyło. Są czyście, niewinni i odbierają świat jako (w pewnym sensie) – raj.  Tak można by powiedzieć… z drugiej strony, oni tacy są, tacy się urodzili, nie wnieśli ,,zaburzeń” karmicznych, co automatycznie ustawia w innym miejscu na starcie życiowym. W pierwszym szeregu.

Wtorek urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Ma energię bogactwa – linkiem do niej jest kolor biały i srebrny, a także złoty. Wtorek ma energię generującą niesamowitą inteligencję, przekładającą się na efektywną kreatywność. Linkiem do tego typu frekwencji jest kolor zielony i to  zarówno jasny, jak i intensywny.

Kolorem polecanym kobietom jest  dzisiaj indygo i granat, naturalnie uzupełniony o swój ulubiony.

(Paniom  podaję kolory generujące danego dnia w większym stopniu szacunek). Ale przypominam, że każdy ma swój kolor powodzenia w kwestii uczuć, a ustalony w oparciu o datę urodzenia. Na ważne spotkanie fajnie było by połączyć, swój szczęśliwy kolor powodzenia-  z kolorystyką pozytywną w tej materii danego dnia.

Dla mężczyzn kolorem  wzmacniającym powodzenie jest … Czysta Biel.

,, (,,,) byś właściwie myślała, na najgłębszym poziomie swego jestestwa, co najlepsze dla siebie chciała”. (Jest jeden sekret),

Translate »