Czerwień doda Piątkowi rumieńców

No to wreszcie mamy zieleń (przez ostatnie cztery dni wibracja ta była nieobecna). Przejawia się ona  poziomie energetycznym dzisiejszego dnia w postaci dynamicznej. 

fantastyczny dzień

28 września 2017 roku. Piątek

Polaryzacja  to –  20 prpcent energii dynamicznej, yang  i  80 procent pasywnej, yin. Pierwiastek żeński dominuje, czyli uczucia górą!.

Dzień dzisiejszy jest stabilny dzięki potrojonej energii ziemskiej. Korzystny dzień na załatwianie spraw zawodowych, urzędowych – większa szansa na pozytywne wsparcie, zrozumienie intencji. Dobry również układ energetyczny na spotkania – rozmowy biznesowe.

Piątek – jego potencjał energetyczny ma tendencję i siłę do kumulowania środków materialnych (finanse).

Aby umysł skupił się na konkretnym celu i konsekwentnie podążał do niego, potrzebuje siły woli. Wytrwania w zamierzeniach. Siła woli pozwala na opanowanie emocji i utrzymanie wysokich wibracji umysłu wspierających proces manifestacyjny.

Dzisiejszego dnia tę siłę woli generuje element drewna – kolor zielony i beż. Czyli zieleń i beż są dzisiejszego dnia jak najbardziej korzystne. Ale jak nie lubisz zieleni… to nie zakładaj na siebie. Beż i elementy drewna również zadziałają pozytywnie.

Wspomnę jeszcze w tym momencie, że każdy otrzymuje – przypisany dacie urodzenia – element będący jego osobistym elementem siły woli, wsparcie, błogosławieństwa. Ten rodzaj energii, to energia generująca protekcję. Bywa czasem, że jest on jednak nieobecny w kodzie urodzenia i dopiero po  jego ustaleniu, można go sukcesywnie  dodawać sobie.

Piątek jest fajny – może troszkę gburowaty, ale naprawdę fajny. Na tego typu ludziach można polegać.  Energia budząca zaufanie i uczucie sympatii jest dzisiaj dostępna.

Każdy napotkany dzisiaj człowiek jest naszym sprzymierzeńcem. Nawet gdy będzie w opozycji do naszego punktu widzenia- oznacza to, że mamy się czegoś nauczyć i przeanalizować inny punkt odbioru świata.

Z tymi  światami to wiecie – jest tak. Tyle światów, ilu ludzi. Każdy ma swój! jedyny i niepowtarzalny. Coraz częściej ludzie niechętnie zapraszają do swego.  Piątek jest doskonałym dniem na zapraszanie … do swego świata.  Wymieniajcie się myśleniem….

Słuchajcie innych. jak chcecie to będziecie sami słuchani?

Jeśli chodzi o szczęśliwy kolory dla Piątku to oprócz zieleni, beżu ..dodałabym jeszcze pomarańcz, czerwień, żółć. Wszystkie o wydźwięku yang! Intensywnym.  Czerwień doda rumieńcom dzisiejszego dnia… Pa

(na uszko dla Pań – jeżeli pragniesz wzmocnić swój autorytet u rycerza – polecam dzisiaj kolor beżowy. Generuje on równocześnie  głębsze uczucia, Miłość).

Translate »