fantastyczny dzień

Matrix energetyczny. 25 września 2017 roku. Poniedziałek

Polaryzacja dnia to 20 procent energii dynamicznej, ekspandującej na zewnątrz  i 80 procent energii skierowanej do środka, pasywnej.  

Dzisiejszy Poniedziałek jest wyjątkowy.

Szczodrze obdarzony z poziomu niebiańskiego frekwencjami kumulującymi wszystko to, czego dusza zapragnie.  A on właściwie wcale nie musi pragnąć, po prostu przyciąga na energetycznym poziomie, nie zastanawiając się nad tym, że mogło by być inaczej.

Poniedziałek ma super rękę do interesów, ma powodzenie życiowe –  odnosi sukces – cokolwiek by nie przedsięwziął.  Szczęście mu sprzyja. (W stosunku do ludzi, z takimi uwarunkowaniami energetycznymi, mówi się…  w czepku urodzony).

W czepku czy nie – Poniedziałek jest ambitny i ma silną wolę, Jest kreatywny i potrafi znaleźć się w każdej sytuacji, a  dzięki podwojonej frekwencji  Inteligencji doskonałe radzi sobie w relacjach międzyludzkich, zarówno na niwie zawodowej jak i prywatnej.  Element ognia, reprezentowany kolorem czerwonym o polaryzacji  yang i yin, pozwala mu przeciwstawić się sytuacjom konfliktowym.

Kolor czerwony w różnych odcieniach – jest dzisiejszego dnia linkiem do kreatywności, umiejętności skupienia się nad aktualnie opracowanymi planami.  Kolor biały i srebrny są kolormi Autorytetu i Siły. Również te dwa kolory bardziej zalecane są Paniom. Kolorem Bogactwa dzisiejszego Poniedziałku jest kolor czekoladowy.

Wszystkie te wartościowe energetyczne walory dzisiejszego dnia dostępne są każdemu. Wiara w siebie, siła woli w konsekwentnym realizowaniu zamiarów. Dzień na pewne podążanie do przodu, na pozbycie się obaw i przekraczanie schematów.

Cechy, które dobrze jest dzisiejszego dnia wyeksponować to godność osobista i rozsądek!

Leczniczo na ewentualne sytuacje konfrontacyjne (wywołane układem konfliktowym wpisanym w 2017 rok) zadziała wibracja niebieskiego i czerwieni. Niebieski to spokój i rozsądek. Czerwień to mądrość.

Cechy, które dobrze jest dzisiejszego dnia wyeksponować to godność osobista i rozsądek! Wzmocnione uśmiechem Mona Lisy!

Kolory to forma energii życiowej – prany przejawionej na poziomie frekwencji danej barwy i  przekazanej do komórek organizmu związanych z daną frekwencją.  Każdy kolor po który dzisiaj sięgniecie, będzie korzystny…. 

 

 

 

Translate »