randka z  dniem albo szczególne spotkanie. Matrix energetyczny dnia  – Niedziela 26.11

Budzisz się rano z myślą, że masz przed sobą fantastyczny dzień. Tyle nowych możliwości. Cieszysz się na tę randkę z dniem. A pewnie i inna też ci się przydarzy.. Szczególne spotkanie, ciepłe spojrzenie. ( Używam słowa randka, byś już na starcie dobrze ustawiła się do dnia. Super ubrała).

Uczucie radości już zostało zasiane w sercu! Z pięknego nasienia zakwitnie śliczny kwiat!  No tak, ale jak miałabyś , miałbyś się spotkać, to chcesz wiedzieć, chociaż troszeczkę z kim (jakim). Ona – im więcej będziesz o nim widziała, tym bardziej wokół paluszka zawijała. On – im więcej dowiesz się o wybrance, tym trafniej będziesz spełniał jej życzenia.

Jak profitować z dnia.  

Prosto (prostota jest najmądrzejsza) – poprzez uświadomienie sobie jego niedostrzegalnego potencjału twórczego– potencjału energetycznego.  Każdy dzień jest jak człowiek, ma odmienne predyspozycje…  Jednego dnia jest korzystniejsza konstelacja  energetyczna na przykład  do pracy twórczej i zwiększenia zasobów finansowych, a innego do spotkań i rozmiłowanie się,..

Skupiając się świadomie na korzystnych możliwościach dnia, możesz łatwiej wykreować sobie, to co pragniesz! I to w każdej materii, więcej.. Czy łatwo – naturalnie wymaga to trochę treningu i gry wyobraźni,

Kolory są nośnikami energii. Niesamowitych mocy kreacyjnych.Twoje Myśli przystrojone w kolory mają większą moc materializacji. Jeżeli danego dnia kolorem bogactwa jest jakiś konkretny kolor, na przykład niebieski – to życzenia związane ze strefą finansową wzmocnione tą barwą, mają definitywnie większą szansę na zrealizowanie. Jeżeli twoim osobistym kolorem bogactwa – ustalonym na podstawie daty urodzenia e- DNA  – jest  też kolor niebieski – to istnieje doskonała konstelacja energetyczna manifestująca powodzenie finansowe. 

Jeżeli potrzebujesz więcej cierpliwości na przykład, aby skupić się w pracy nad wykonywanym zadaniem, to szczęśliwy kolor danego dnia, też będzie bardzo pomocny w tym względzie. Wyciszy umysł, a tym samym zwiększy możliwości koncentracji!

Analizując Matrix dnia, podaję najczęściej dwa szczególnie zalecane kolory po to, abyś mogła – mógł wybrać intuicyjnie jeden (albo oba – według woli), Ten wybór jest uzależniony od Osobistego e -DNA.

Miej świadomość – twoja wrodzona energia wchodzi w relację z energią dnia. Wymieniacie i uzupełniacie się wzajemnie. Bierz od niego, co najlepsze. Ubieraj się i otaczaj kolorami szczęśliwymi danego dnia. Analizując Matrix dnia, podaję najczęściej dwa szczególnie zalecane kolory,  aby intuicyjnie wybrać jeden (albo oba – według woli).


Spotkanie z Niedzielą  26.11.2017    

Polaryzacja dnia to – 80 procent energii yin i 20 procent energii yang.  Dzień na myślenie…

Niedziela jest wychłodzona – dominuje kolorystyka bladawa (blady róż – potrojony, szarości i blady niebieski) i całkowicie do środka zwrócona …

Niedziela potrzebuje okazania jej zainteresowania. A warto – dzisiejszy dzień ma niesamowitą konstelację generującą powodzenie i sukcesu – zarówno w biznesie jak i w sferze miłosnej! Energia tego typu jest potrojona, można powiedzieć – zwielokrotniona. Korzystny dzień na spotkania zarówno biznesowe jak i towarzyskie – jest duża szansa na ich pozytywny wpływ na przyszłość.

Matrix dnia. 

Kolorem – linkiem do bogactwa jest czerwień, róż, magneta. Kolor ten – jego frekwencje są dostępne w matrix dnia.  Można założyć, ale jeżeli ktoś ma ochotę. Bardzo zalecanym kolorem jest zieleń (zarówno butelkowa jak i jasna). Wibracja tego koloru jest nieobecna. Innym kolorem szczególnie dzisiaj zalecanym jest brąz, beż.

Zieleń jest nieodzownym. linkiem do wewnętrznej siły – do wytrwania w postępowaniu. Jeżeli masz dzisiaj coś ważniejszego do załatwienia, dodaj sobie wibracji tego koloru. natomiast brąz jest linkiem do kreatywnego myślenia, do zabłyszczenia w tym względzie, do wykazania się.

Oba te kolory- zieleń i brąz – są kolorami szczęśliwymi dzisiejszego dnia.


Randka z dniem. Poniedziałek 27.11

Polaryzacja dnia to – 50 procent energii yin i 50 procent energii yang.  Dzień i na myślenie i na działanie.

(jeżeli czytasz to dzisiaj – w Niedzielę, to proponuję – pomyśl, że jak się juro rano obudzisz, to pierwsze słowo jakie pomyślisz, a następnie wymówisz na głos, to  będzie słowo powodzenie. Raz, dwa –  trzy razy wymów głośno i dobitnie).

Poniedziałek ma cechy ojcowskie. Opiekuńczość i odpowiedzialność. Jest stabilny i można na nim polegać. Dlaczego, bo sam wie, że umiesz liczyć, to licz na siebie. W świecie energetycznym jest bardziej dający niż otrzymujący ( dominująca tendencja – chęć udzielenia wsparcia).  I te wartości będą dzisiaj odczuwalne.  Możecie czuć się pewnie, los sprzyja.

Matrix dnia

Linkiem generującym wibracje powodzenia i  bogactwa są dzisiaj kolory – granatowy, czarny i niebieski. Są obecne w kolorycie dnia i dostępne dla każdego. Ale kto lubi może dołożyć sobie tejże tonacji.

Koloru, a tym samym wibracji z nim związanej , którego dzisiejszy Poniedziałek nie ma, jest – zieleń (podobnie jak wczoraj). Zalecanym kolorem jest dlatego właśnie i dzisiaj  zieleń, ale jaśniejsza..

Zieleń jest nieodzownym. linkiem do … umiejętności odnoszenia zwycięstwa!  Oba te kolory- zieleń i granat– są kolorami szczęśliwymi dzisiejszego dnia. kto ma wewnętrzne zapotrzebowanie może dołożyć wibracji czerwieni… dowolnej , ulubionej tonacji.

Translate »