Flower of day 22.02.17

kolory dnia

środa jest jak metalowa dama...

wspaniała, mająca siłę i inteligencję. Właściwie to idzie w parze. Inteligencja to mądre zarządzanie energią życiową. To dodawanie siły myślom skierowanym na sensowne działanie I te atrybuty  energetyczne Środa posiada. Nie traćcie energii na drobizgi, trzymajcie się wyznaczonego celu.

Cokolwiek dzisiaj planujecie, powinno łatwiej dać się zrealizować.

Energia dzisiejszego dnia – dynamiczna siła – daje wam całkowite wsparcie.na szybką realizację celów. Środa lubi wygrywać. Pomoże także podjąć dzisiaj trafniejsze decyzje. Jedynie ludzie mogą być bardziej zimni – skierowani do środka, mniej kontaktowi,  ale jest to w tym przypadku pozytywnym aspektem.

Dzisiaj (tak jak i wczoraj  ) prowadżcie auta bardziej świadomie ( nie automatycznie) zneutralizuje to dominującą energię konfrontacyjną… dojedziecie do miejsca przeznaczenia w super nastroju.

– Kolory to światło, a .światło to życie w różnych przejawach.  W kolorach zawarta jest energia –

Środa choć metalowa od środka (yang metal) jest  i sympatycznym, i zbalansowanym kolorystycznie dniem:  zieleń to dynamiczne bogactwo,  ciemny niebieski – to dynamiczna kreatywność,  złocista żółć – to protektorzy,  blady róż – to siła..

Jedynie co można dodać, aby uszczęśliwić środę, a tym samym siebie – to kolor zinoberowej czerwieni. Na przykład  czerwień palącej – żarzącej się świeczki… wesoła…roześmiana, a jednocześnie  jakaś taka dostojna. O miłości marzyła … ale siebie ceniła!

Jeżeli pragniesz dzisiaj uaktywnić energię bogactwa – to ubierz się w zieleń, beż, brąz.

Kolejny doskonały dzień….

 

A propos...

dzisiejszego dnia jest większa szansa na zajście w ciążę.  Męski czynnik jest dominujący i bardzo aktywny, a to jest doskonałe rokowanie w tej materii.

Będzie bardziej wietrznie….

 

 

Translate »