Flower of day

kolory dnia 25 lutego

sobota jest wodą przesycona...

 Przesycenie dzisiejszego  dnia energią  o charakterze wody  – to mimo wolnego dnia od zajęć (dla większości ),  tendencja nakręcania sobie  programu. To powinnam,  powinnienem.  A po co.

Dzień jest w sumie super- nic nie musicie, a wszystko możecie. Woda sobie płynie i wszędzie dociera.  Wyluzujecie się, Zwolnijcie tempa. Wyśpijcie się.( Sen jest balsamem dla nadnerczy – to one decydują o waszym poziomie radzenie sobie ze stresem).

Wodna Sobota jest troszeczkę eksploatowana przez zimny element ziemski. Przekładając to na realia życiowe – ktoś może za dużo oczekiwać…

Mantra… nic nie muszę, nic nie muszę… tylko na miarę swoich możliwości. Woda to inteligencja, i ten aspekt energetyczny będzie zauważalny.

Kolorem szczęśliwym soboty jest żywa czerwień i purpura.

Dzisiaj na poziomie energetycznym jest zapotrzebowanie na ciepło…. dużo ciepła. Ciepłe spojrzenia, rozgrzewająca muzyka (David Guetta – One Love), ciepłe jedzenie. ciepłe napoje, światła. Miłość!  Szczególnie potrzebują dogrzania urodzeni w latach z 2 i 3 – na końcu daty urodzenia ( 1972, 73…, ).

Kolejny fajny dzień…   jutro mam niespodziankę…

 

 – Kolory to światło, a światło to życie w różnych przejawach.  W kolorach zawarta jest energia – 

 

auto pasujące do soboty

Translate »