piątek zdystansowany, ale w drugiej części dnia

Dzisiejszy piątek – 3 marca –  jest energetycznie wychłodzony.  Dystans okazywany w relacjach towarzyskich, zawodowych, będzie tego przejawem.  Niby grzeczni, ale zdystansowani.

Przebywanie dłużej w pomieszczeniach bladawych kolorystycznie owocuje tym samym… zamknięciem się, zwróceniem do środka. I taki jest piątek. Niby grzeczni, uśmiechający się, ale zdystansowani.  Ma swoje pozytywy to  nastawienie na siebie (dogrzewając się gorącymi napojami), planujemy jak mile spędzić popołudnie i wieczór.

Jak zaczęłam w tytule – piątek zdystansowany, ale w drugiej części dnia – ale w drugiej części dnia nabierze kolorytu intensywniejszego. Reakcją na tę strukturę energetyczną będzie wzrostowa dynamika uczuć.

Flower of day

kolor dnia 3.03.2017

kolor miłości

Kolorem  miłości są dzisiejszego dnia do kobiet wszelkie odcienie zieleni, a dla mężczyzn – niebieskiego. W obu przypadkach zabarwienia intensywnego (o emanacji yang, dynamicznej). Ma to moc uaktywnić wspomniany charakter energii. Miłość.

Kolorem bogactwa są: granatowy i czarny.  Na poziomie energetycznym wymaga dodanie energii siły, reprezentującej dzisiejszego dnia przez… kolor miłości dla Pań – zieleń.

kolejny super dzień

Translate »