rok 2017 w formie flagi...

Wizualnie  zobrazowałam dla Państwa dominującą energię  w 2017 roku  w formie flagi. Jest ona czerwono – biała i ma odwrotne ustawienie kolorystyczne w porównaniu z polską flagą. U góry  znajduje się element ognia – czerwień. a na dole element metal – biel.  Symbolicznie się wysławiając… w 2017 roku niebo kontroluje ziemię. I to jest… prawie  ok. Oba elementy i ogień, i metal są o polaryzacji minusowej – yin  i tworzą  Pian Cai – tzw. Dynamiczne Bogactwo.  Trzeba by ludzie wykazali  dużo cierpliwości i wyrozumiałości we wzajemnych kontaktach, aby nie doszło do eskalacji indywidualnych czy narodowych oczekiwań, roszczeń.

W pierwszej konstelacji – flaga 2017 roku – ustawienie kolorystyczne jest korzystniejsze! Jak wspomniałam – niebo kontroluje ziemię. W polskiej fladze metal znajdujący się nad ogniem – definitywnie mniej.  Jest to tak zwana energia Chi Sha – inaczej Agresywna siła. Historycznie patrząc, wystarczająco Polska już się wycierpiała. Proponuję szybciutko zmienić kolory flagi… Wpłynie to korzystnie na los tego państwa środka… serca  Europy.

Bardzo dobrze zadziałało by na losy Państwa dodanie kolorów, które umieściłam z boku po prawej stronie. Dodanie ich będzie działało   jak eliksir… energetyczny.

Translate »