świat jest wielobarwny

świat jest tak fantastycznie wielobarwny i fajnie jest się na jego kolory otworzyć.  Doskonalić zmysł wzroku,  oczęta, aby przetwarzały wszystkie doznania w nastawiającej optymistycznie nas kolorystyce. Siadam codziennie i piszę, by uzmysłowić piękno kolorów i  ukierunkować ciebie, kochany czytelniku i siebie, i  każdego  – na podświadome kolorowe świata odbieranie!

I tak dzień po dniu, wczoraj pomyślałam, Melissa dosyć…  Zanim zanurzę się w analizę energii wyrażonej kolorystyczne (pasją), poprzedza to cała procedura (zajęcie dla fachowców różnych dziedzin): 1-  sporządzenie  wykresu dla dnia,  2-  przełożenie tego na kolorystykę, 3 – wykonanie zdjęć, 4 – ich opracowanie na komputerze,  5 – zainstalowanie na stronie.

Na tym etapie dopiero siadam, padnięta  jak piesek  (na zdjęciu) po górskiej wędrówce –  i oddaję się mej pasji.  Pisząc, medytuję…(kontakt z Najwyźszym).

Coś mi nakazuje, abym pisanie kontynuowała.

 

 

Flower of day

kolory dnia 2 marca

czwartek jest macierzyński

czwartek jest macierzyński, nastawiony na dawanie ciepła. Wynagradza w ten sposób powiew energetycznego chłodu miesiąca i przemienia konfrontacyjną energię całego roku na kreatywną siłę.

Jak będziecie dzisiaj obdarowani, to nie wahajcie się brać.  Ci co mają więcej, pragną się tym dzielić.  Dziękujcie i bierzcie. Branie jest przeciwieństwem dawania (te siły energetyczne potrzebują być w równowadze).

Umiejętność brania jest związana ściśle z poczuciem własnej wartości. Im bardziej się cenicie, tym łatwiej przyjmujecie. Uczcie się tego!

Dzisiejszego dnia zdublowana jest energia bogactwa. Jest to  doskonały moment na jego pomnożenie. Ale uda się to prędzej tym, którzy mają energię siły w swoim Flower of Life.

Energią siły czwartku jest element drewna… wszelkie odcienie  zieleni.  W sferze uczuć tej frekwencji energetycznej odpowiada wzrost, dynamizm – wiara, chęć pomocy (wznosząca energia) połączone z odrobiną cierpliwości.  Można uaktywnić tę pozytywną energię,  stosując w elementach ubioru żywe odcienie zieleni …także jasny beż.

kolejny kolorowy….  super  dzień

– Kolory to światło, a światło to życie w różnych przejawach. W kolorach zawarta jest energia – 

 

 

 

Translate »