Flower of day 21.02

kolor dnia

Wtorek jest ciekawy,...

….jest bardzo ciekawy, ale troszeczkę wyziębiony w kategoriach energetycznych, dominuje energia pasywna .  Wewnętrzne – ja –  dzisiejszego dnia  to wychłodzony  element ziemski.

Powiedziałabym  tak –  Wtorek woła… czerwieni i ciemnego granatu mi dodaj.. Dogrzej mnie, a odpłacę ci się…

Czyli zaczynasz dzień od ćwiczeń ( przy otwartym oknie )  i w ten sposób rozbudzasz swoje ukryte atrybuty piękna. Pijesz gorącą wodę i… sięgasz po garderobę w … odcieniach czerwieni i granatu. Tak przygotowana do dnia… malujesz usta. Nie wiem czy na ostro czerwono… szczeg0lnie od rana, ale rzuć jakiś kolor na usta.

Dla mężczyzn dzisiejszego dnia doskonały będzie czerwony lub  granatowy krawat.  Także koszula w kolorze indygo będzie energetycznie współgrała  z energią wtorku. Współgrała –  będzie szczęśliwa.

Czerwień,  która  energetycznie suplementuje dzisiejszy dzień –  to jano spreyzowane myśli, to wizjonerstwo. To mądrość.. Dokładnie to , co każdy z nas posiada.  Dodanie czerwieni w ubiorze uaktywni te cechy..

Cokolwiek robicie, bądżcie jeszcze bardziej skupieni niż zwykle- szczególnie prowadząc auto.

Co jeszcze… 21 luty  2017  zawiera w swoich energetycznych uwarunkowaniach element bogactwa,  yang woda  reprezentowany kolorem niebieskim. A  to oznacza, że istnieje dzisiaj większa szansa na sukces finansowy… na zamanifestowanie się przypływu gotówki.

Wspomniałam, dogrzej dzień, a  odpłaci ci się… 

Translate »