prześlij mentalnie to ukryte przesłanie!

 

Najczęściej wiara w siebie jest nam systematycznie i bardzo skutecznie odbierana w szkole, w pracy, w nieudanych związkach.

Aż dochodzimy do momentu, że coraz mniej wierzymy w siebie. Przypomina to sytuację przeglądania się w zaparowanym lustrze. Rysy są rozmazane… nasza osobowość staje się niewyraźna, niesprecyzowana.  Żyjemy jak we mgle.  a to oznacza jakże często utratę kontaktu z tkwiącym w nas pozytywnym potencjałem!

 Stop!! Aż wreszcie przychodzi klik w głowie,  chcę  odzyskać siebie…. by odmienić los!

doskonałe poczucie własnej wartości.

Wysoka samo-wartość – to jak do karta płatnicza, wypełniona po brzegi pieniędzmi – i tym samym umożliwiająca spełnianie pragnień.

doskonałe poczucie własnej wartości jest źródłem niewyczerpanej siły kreacyjnej. Dlatego korzystnie jest popracować nad zwiększeniem poczucia wartości.  Oto, jak możesz to uczynić:

Wypracuj w umyśle ścieżkę doskonałego poczucia własnej wartości.

 Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego i od ciebie….

Możesz z tą mantrą .popracować przez 21 dni, aby na trwale zapisała się w tobie. Po jakimś czasie powrócić i powtórzyć (jeżeli uznasz taką potrzebę). Przepracowanie tej mantry sprawia, że nawet świadomie nie myśląc, wysyłasz w świat energię zadowolenia z siebie, co vice versa, zapewnia szacunek otoczenia. Takie jest prawo natury!

Naturalnie dotyczy to także mężczyzn, którzy potrzebują (tak sobie myślę) jeszcze bardziej wzmocnić się – żyjąc stale w niekończącym się wyścigu…

Wysyłaj w przestrzeń międzygwiezdną…

– Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego i od ciebie….

Każdemu, kogo napotkasz, prześlij mentalnie to ukryte przesłanie!

Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego I od ciebie!. Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego i od ciebie!   Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego I od ciebie!. Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego i od ciebie!   Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego I od ciebie!. Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego i od ciebie!   Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego I od ciebie!. Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego i od ciebie! Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego I od ciebie!. Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego i od ciebie!  Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego I od ciebie!. Cenię i szanuję siebie. Oczekuję tego i od ciebie!

tak trzymaj!!!

Miłość jest wspaniała… ale bez szacunku jest tylko pustym słowem!

im bardziej jesteś wygłodzona....

Im bardziej jesteś wygłodzona, wygłodzony na miłość, tym mniej się cenisz. (Pogrążasz się w poszukiwaniu i przepadasz).

Dlatego, jeśli zależy ci na nowym i na zdrowych zasadach utworzonym związku, zacznij od tego…  od wzmocnienia wiary w  siebie, zwiększenia poczucia własnej wartości.  

Jeśli czujesz, że tego ci brakuje – proste – popracuj nad tym. Przez trzy tygodnie praktykuj podaną jak wyżej mantrę. Powtarzaj w myślach:  Cenię i szanuję siebie! I tego samego wymagam od każdego napotkanego mężczyzny.

Tylko nie odpuszczaj, pamiętaj – przynajmniej przez trzy tygodnie. Możesz tę myśl powtórzyć, przechodząc obok szefa, kolegi na uczelni czy mężczyzny idącego naprzeciw ciebie ulicą. Wypróbuj. Szybko zorientujesz się, że to działa, że napotkani mężczyźni będą na ciebie szczególnie reagować. (Trochę się obawiać… oni wolą zielone:)).  Będą twoją informację pozazmysłowo odbierać.

Jak już sama uwierzysz, że jesteś wartościową istotą  (i masz uniwersum po swojej stronie), przystąp dopiero wtedy do fazy następnej. Może się zdarzyć, że potrzebujesz dłuższego czasu niż 21 dni na zwiększenie poczucia własnej wartości.

Powtórz spokojnie ten cykl 21 dniowy – dodając do powyższej  mantry nowe słowo – kocham.

Teraz afirmacja będzie brzmiała…. Kocham i szanuję siebie. I tego samego oczekuję od każdego napotkanego mężczyzny. Kocham i szanuję siebie i tego wymagam od ciebie…. w myślach wypowiadaj, przechodząc koło mężczyzn czy rozmawiając i patrząc w oczy.

Jak zauważyłaś, pojawiło się słowo kocham. Słowo to już przez samo wymawiane  także mentalne wywołuje szczególne wibracje energetyczne w czakrze serca.  Z tego miejsca wypromieniowujesz do całego świata….opinię o sobie, i to czego sobie życzysz. Mianowicie- Szczęśliwą miłość! Z poziomu wibracji  528 Hz. trafisz do serc innych ludzi.

I trafiasz (w końcu) do serca tego jedynego.  Następuje spontaniczne połączenie dwóch SERC!!! 

czytaj dalej… dwa scenariusza skrajnych relacji partnerskich.

Pobierz na .pdf

Translate »