szczęście to stan ducha

kuriozalnie brzmi, jak przyciągać szczęście?

Po prawdzie, tam, gdzie jest siła, tam jest opór.  Lepiej w spokoju, w ciszy pragnąć – tak naprawdę to nie musimy przyciągać. Szczęście lgnie do nas samo!  Kiedy,  ano wtedy, gdy na poziomie duchowym, tworzymy odpowiednie warunki.

Szczęście to nic z zewnątrz – to stan ducha. Jeżeli na poziomie duchowym wypełnieni jesteśmy radosnym wibracjami , to jak magnes przyciągamy dokładnie to samo.  Like with like.

Chcesz być bogaty, otocz się bogactwem. Graj…

Nasze codzienne nastawienie do mających rozegrać się wydarzeń, decyduje w dominującym stopniu o ich przebiegu.

Piszę rubrykę randka z dniem, podając szczególnie korzystne kolory, bowiem są one na poziomie energetycznym nośnikiem pozytywnej polaryzacji. Jest ona najlepszą medycyną. Kolory rozjaśniają i generują energię motywującą do życia! Motywacja to napęd…

 

Piątek jest pochłonięty...

 

Piątek jest nieprawdopodobnie pochłonięty tym, co czyni. A czyni bardzo wiele, rwie się do działania. Jest przykładem pracoholika albo inaczej pasjonatem pracy. Jest to dla niego sposobem na życie… zresztą bardzo interesującym.

Tendencje charakterologiczne dnia wypływają z mocno zaznaczonej ( dominującej ) energii aktywującej inteligencję, łatwość myślenie i podejmowania decyzji.  Bycia na fali…

Wypada tylko z tego korzystać.. Dzień aktywny, a przy tym – efektywny!

Wspomniałam wczoraj, że konstelacja energetyczny Piątku niesie zmiany. Pojawiła się dzisiaj energia ekspandująca… pojawił się element ognia. Natura Piątku jest ognista!

Czerwieni dzisiaj nie trzeba w kolorystyce dokładać… chyba, że ktoś lubi.

Dzisiejszego dnia szczęśliwym  elementem jest metal i z nim związana kolorystyka… biel, srebro, złoto. Dla Pań korzystny jest kolor niebieski, granatowy i  indygo. Dla Panów – biały i srebrny, popielaty.

Według twojej woli się stanie. 

 

 

Czwartek. Tendencje do rywalizacji...

Czwartek nacechowany jest tendencją do rywalizowania.

Z jednej strony to dobrze, bo motywuje do rozwoju, Do perfekcji w tym, co robimy.

Z drugiej strony jej nadmiar jest destrukcyjny. Wiedząc o tych tendencjach charakterologicznych Czwartku, poprzestajemy na ,,mądrej rywalizacji’,  W granicach rozsądku,  Nie porównujmy się do nikogo, pamiętając o tym, że zawsze  ktoś może być jeszcze lepszy. No i co,

Szczęśliwym kolorem Czwartku jest czerwień i to zarówno intensywna. jak i delikatniejsza… róże, magenta. Kolor jest fantastyczną formą energii, ale proszę zwrócić uwagę na to, że czerwień reprezentuje element ognia. I tenże element korzystnie jest wysunąć na pierwszy plan dzisiejszego dnia. Uczucia z nim związane. 

Urodzeni w roku z 6 czy 7 na końcu, mogą mieć mniejsze zapotrzebowanie na czerwień intensywną (bardziej na odcienie delikatniejsze).

Dzisiaj kolorem linkującym do powodzenia w szerszym kontekście – sfera prywatna i zawodowa, jest brąz, beż, żółty.

Dal Pań kolorem korzystnym jest biel i srebrny. Tak jak i wczoraj .uzupełniony o czerwień.  (Jutro, w Piątek –  zapowiadają się większe zmiany konstelacji energetycznej). Dla Panów brązy.

Dzień uczenia się akceptowania siebie. Takim, jakim jesteśmy.

Według twojej woli się stanie. 

 

Środa jest akceptująca... I jednocześnie ekscytująca!

 

Środa jest akceptująca – ze stoickim spokojem akceptuje rozgrywające się wokół wydarzenia. 

Jeżeli jej coś nie odpowiada, nie przeciwstawia się od razu. ale analizuje i dopiero wtedy wykonuje ruch. Jej decyzje są w pełni przemyślane i jak najbardziej trafne. Tak postępują osobnicy z silną osobowością. A ona prezentuje takową,

Dzień na ćwiczenie się w zachowywaniu stoickiego spokoju. Na wycofanie ,,niepotrzebnych” emocji.  Dzień wybitnie sprzyjający podejmowaniu trafnych, rozsądnych decyzji w kwestiach zawodowych i osobistych.  

Dzisiejsza Środa obdarzona jest obficie energią bogactwa, reprezentowaną kolorystyką,, brązowawą”. 

Kolorem godnym polecenia jest dzisiaj granat – indygo i czerwień. Granat- indygo  linkują do frekwencji wsparcia. Protekcji. Natomiast czerwień do kreatywności, wewnętrznego źródła inteligencji.

Dla Pań na sympatyczne spotkanie nadal godne polecania są srebrny i złoty, uzupełnione o  granat -indygo  i czerwień. Dla Panów korzystna jest kolorystyka… brąz czekoladowy.

Według twojej woli się stanie. 

 

 

Poniedziałek niesamowicie udany (zrodzony z wielkiej miłości).

Doskonale zapowiadający się tydzień!  Poniedziałek jest po prostu szczęśliwy!

Poniedziałek to wspaniała wielobarwna natura, a to oznacza w przeniesieniu na relacje ludzkie, dostęp do źródła wielorakich możliwości. Dzień ofiaruje bardzo pozytywne wibracje. Dzięki temu wszelkie przedsięwzięcia już na starcie nacechowane są, więcej niż zwykle energią sukcesu, powodzenia.

Dzisiejszego dnia mają szansę dojścia do głosu indywidualne cechy charakteru!,  (Poniedziałek jest niezależnym indywidualistą).

Kolorem szczęśliwym dzisiejszego dnia jest biały, popielaty, srebrny. Korzystna jest także czerwień – linkująca do energii bogactwa.

Dla Pań zalecane są – przy takiej cyrkulacji energetycznej dnia – brązy, beże. Dla Panów – czerwień i biały, popielaty.

Według twojej woli się stanie…

 

 

 

 

Translate »