na bosaka!

Dzisiejsza niedziela prosi.. zrzuć buty i pochodź boso.... po piasku, trawie, kamienaich, żwirze, po….  (naturalnie świadomie i na własną odpowiedzialność). W ten sposób następuje uaktywnienie elementu ziemskiego, nie mówiąc o WIELKIEJ PRZYJEMNOSCI!  A tego niedziela pragnie….

Spotkanie z niedzielą. 28 maja. 

Każdy dzień ma jedyny w swoim rodzaju potencjał biochemiczny wchodzący w związek z potencjałem ludzkim.  Kolory są  przejawionymi wyrazicielami tegoż potencjału.. Są siłą kreacyjną dostępną i pomocną każdemu człowiekowi.

Niedziela jest niesamowicie energiczna, nie mogąca usiedzieć w miejscu…. Nadmiar elementu ognia czyni ją taką. (Przez parę wcześniejszych dni element ten był kompletnie nieobecny, za to niedziela zebrała za poprzednie).

Sytuację zaognia  podwojony element drewna (dobrze chociaż, że yin – bardziej pasywny).  Cyrkulacja energetyczna odpowiadająca tym, którzy są z charakteru pasywni… (nie mają czerwieni w kodzie urodzenia).

Proszę popatrzeć poniżej na kod urodzeniowy niedzieli. Na jej kolory…

Osoba urodzona dzisiaj,  28 maja o godzinie 12.00 miałaby  – Flower of Life w dokładnie tych barwach.  Dominująca intensywna czerwień, blady róż, blada zieleń, troszkę ciemnego niebieskiego i biel… I co z tego… bardzo dużo. Brakuje w kodzie urodzenia elementu ziemskiego, co może przejawiać się w życiu brakiem stabilności i odpowiedniego wynagrodzenia za kreatywność ( finanse ).

Niedziela z założenia jest dniem na wypoczynek… na odprężenie się.

Ten duży dynamizm niedzieli sprzyja w tym względzie urodzonym z cyfrą 8 i 9 na końcu roku.

Faktorem wyciszającym ognistą niedzielę, a tym samym czyniącą ją dniem odprężającym – jest element ziemski… z reprezentującym go kolorem brązowym, pomarańczowym, żółtym.

Na poziomie energetycznym wyciszająco… lekko wyhamowująco,  ale nie gasząco –  zadziała  również ,,matczyne” mądre uczucie miłości.

Niedziela jest bardzo ciekawym, pełnym dobrych wibracji dniem, ale potrzebuje zbalansowania wymienionymi kolorami.

Także kolor biały jest jej bardzo przyjazny. Można go dzisiaj użyć, bowiem jest linkiem do energii bogactwa.

.

 

Coctail energetyczny… trzy korzystne kolory – do wyboru

Translate »