wibracje uznania i autorytetu.

Intensywna zieleń. Ten kolor zabierz  w świat ze sobą.  Wibracje zieleni o charakterze yang mają siłę kumulującą autorytet, uznanie, poważanie. Tonizująco działają w sytuacjach konfrontacyjnych, leczą.

Wtorek 23 maja  jest skierowany do środka, skupiony na sobie.  Ma inteligencję i bogactwo otaczające go. Przyrównując wtorek do człowieka, to były to mężczyzna sukcesywnie zmierzający do celu i… ten cel osiągający…

Na poziomie energetycznym  wtorek wykazuje podwojoną tendencję konfrontacyjną.  Ale dokładnie taki układ energetyczny stwarza doskonałą możliwość wykazania się. Cierpliwość i wiara w siebie jest doskonałym orężem w takich momentach próby charakteru.  Wibracje koloru zielonego  doskonale  w tym pomogą.  Zieleń  o polaryzacji yang zminimalizuje wpływ elementu metalu, wywołującego   różnicę zdań i pomoże osiągnąć sukces.

Urodzeni  w roku z cyfrą 2 i 3 na końcu mają  mogą wybrać między zaproponowanym kolorem zielonym…jego wibracjami, a kolorem czerwonym, który w ich przypadku też będzie wspierał.

Urodzeni  w roku z cyfrą 6 na końcu –  mogą dzisiejszego dnia dodatkowo wspomóc się kolorem granatowym albo czarnym… według uznania.  

Kolory to fale energetyczne; podłączone do sprecyzowanej myśli, wspierają fantastycznie jej manifestację. Są energią Boską.

 

 

Translate »