Kolory są manifestacją Boskości.  Są linkiem do pozytywnych przeobrażeń!

Codzienna dawka mądrości!

Każdy nowy dzień jest jak nowopoznana osoba… dobrze jest być przygotowanym do spotkanie i wzajemnej współpracy. Jeden dzień jest bardziej przyjazny, a inny mniej… Jak ludzie. I nie jest to wada czy zaleta dnia czy człowieka. Po prostu na poziomie biochemicznym dochodzi do odmiennych reakcji… naszej wrodzonej energii z energią czasu.

Like with Like – Takie Samo – Takim Samym. 

Codzienne poznanie energii danego dnia  –  kolorów  ( i z tym co ma, a czego mu brakuje), ma głęboki sens. Są to  cenne informacje o  potencjału twórczym dnia.  I o to chodzi, aby w dzisiejszym pędzie życie podświadomie nastawić się na pozytywne aspekty dnia i…. człowieka.! Aby na nich się skoncentrować…  Przyciągasz to, co myślisz.

Napełniaj myśli kolorami szczęśliwymi dla danego dnia … dla ciebie.

Kolory są przejawionymi wyrazicielami potencjału biochemicznego wszechświata.  Są  siłą kreacyjną dostępną każdemu z nas.

 

Czwartek 1 czerwca

Balans yin i yang. W przyniesieniu na życie… super, taka polaryzacja dnia oferuje balans między uczuciami, a racjonalnym myśleniem. Podejście do napotykanych zagadnień życiowych jest optymalne.

Dobry dzień na rozmowy biznesowe. na pertraktacje, na podejmowanie decyzji.

W sprawach osobistych również korzystny czas na trafne decyzje. Czwartek jest bardzo ciekawym dniem… na poziomie energetycznym  ma wszystkie (widoczne w jego  kodzie urodzenia) elementy, będące potencjałem twórczym.

Każdy, bez względu na posiadaną ostatnią cyfrę roku urodzenia –  ma dzisiaj większą możliwość skorzystania z tego. Ma szansę zamanifestowania tego, co najbardziej potrzebuje… czy w świecie materialnym czy uczuciowym.

Proces manifestacji pragnień, o czym pisałam,  bazuje na wiekowej mądrości  – Takie samo, takim samym (LIke with like). Jasno sprecyzowana….utrwalana poprzez powtarzanie … wzmacnianie wibracjami – odpowiednimi frekwencjami. Jedna uwaga – umiejętność tę należy ćwiczyć… nie wystarczy znać regułę. Należy ćwiczyć tę umiejętność… wyzwalania i bycia w zakresie chcianych frekwencji.

Wczorajszy dzień był doskonały do kumulowania energii dostatku, ale brakowało mu siły manifestacyjnej. Linkiem w tym względzie była frekwencja koloru zielonego.

Czwartek ma i bogactwo i siłę, i doskonałe relacje międzyludzkie, ma protektorów …. Ma doskonałe e-DNA.

Frekwencje dnia są korzystne…  Frekwencję bogactwa aktywuje… linkuje  kolor niebieski, granat. Inaczej – Kolor bogactwa dla czwartku to –  granat, błękit.  Dla Panów – kolor uaktywniający również wibracje miłości.

Autorytet, pozycję, wewnętrzną  siłę wzmacnia – Zieleń.  Kolor wsparcie mentalnego  … magenta.

Ominąć konfrontację…  ten dzień jak powietrza –  energii o charakterze drewna potrzebuje!

Piątek,  2 czerwca.  Jaki jest. 

Polaryzacja – 70 procent yang do 30 – yin.  Wzrastająca dynamika, nakręcanie się samoczynne wydarzeń…

Odczuwalna potrzeba zwiększonej aktywności na zewnątrz.  Ruchu. Mniej mówienia, więcej robienia.

Ci, którzy wnieśli w momencie urodzenia (kod e -DNA)  dominację polaryzacji yin, mogą nie odczuwać ekstremalnie tego nakręcania narzuconego przez czas…  Ci, z przewagą yang w kodzie urodzenia mogą czuć się jeszcze bardziej nakręcani… Rada- dystans… spokojne wydłużone oddychanie i … dużo zieleni, która jest energią tonizującą dla dzisiejszego dnia.

Jest energią bardzo ważną.  Leczniczą.

Piątek ma potrojoną energię konfrontacyjną. Oddają charakter tej konfrontacji dwa koguty stojące naprzeciw siebie… każdy chce wygrać, udowodnić rację. Walczyć. Ta scena razy trzy.

Dzisiejszego dnia dominuje element metalu – 3 razy i w otoczeniu ognia  4 razy.- ten układ energetyczny kumuluje właśnie konfrontację, nieporozumienia, niedomówienia. Ale jeżeli wiesz, że istnieje taka tendencja… nie daj się zaskoczyć.

Emocje… uczucia na bok…Pomyśl… Ta sytuacja nie dotyczy mnie… Wszystko jest jak jest.  Racjonalne, pozytywne myślenie jest w takich momentach jak najbardziej wskazane plus uśmiech… wbrew wszystkiemu.

Przywołując uśmiech łączymy się z czakrą serca… z wibracją zieleni…

Kolorem…wibracją szczęśliwą jest zieleń.  Kolorem Bogactwa Zieleń.

Spacer w otoczeniu natury to coctail odżywszy dzisiejszego dnia

 

 

 

 

31 maja, Środa

Przewaga yang nad yin… czyli nadal dynamicznie i gorąco.  Więcej chcących przyciągnąć…..cokolwiek by to nie było. Dużo ruchu, działania…

 Środa ma cyrkulację energetyczną nieprawdopodobnie korzystną do przyciągania pieniędzy. Do ich manifestowania.

Wewnętrze Ja Środy – element ziemski  – otoczony jest wianuszkiem elementu ognia, wianuszkiem ludzi ofiarujących jej wsparcie i to na poziomie ziemskim jak i Boskim.  Środa jest trochę rozpuszczona… wszyscy jej pomagają. Ma wielu przyjaciół, ale i zazdrośników.  Pragnie się wykazać, wnieść coś nowego do nauki, sztuki. Uwielbia być na fali…

Jak wspomniałam- Środa ma cyrkulację energetyczną nieprawdopodobnie korzystną do przyciągania pieniędzy, ale ma za mało siły wewnętrznej  ( gubi ją w nadmiarze kreatywności), aby wykorzystać ten  wrodzonego atut. (tam gdzie siła, tam bogactwo).

Uwaga – Linkiem do uaktywnienia korzystnego potencjału dzisiejszego dnia w materii finansowej jest element drewna.  Nie ma tego elementu w kodzie dnia, trzeba go dodać….

W związku z tym….Intensywny kolor ZIELONY  jest dzisiaj linkiem uaktywniającym BOGACTWO. Finanse.

Przywołujemy ten kolor w ciągu dnia…  Dostrzegamy go wszędzie….

 

 

 

Spotkanie z dniem. Wtorek, 30 maja.

Jaki jest, jak zmaksymalizować jego potencjał energetyczny.

Jest  czerwonawy…  intensywna czerwień otoczona bladym różem z domieszką bieli, szarości i … granatu.  Jego wewnętrzne Ja – to ogień yin.

Polaryzacja dzisiejszego dnia w odróżnieniu od poniedziałku jest korzystniejsza. Nastąpił balans…yang i yin –  sił plus i minus.( pierwiastek męski i żeński na równych zasadach).  To dobrze.

Na poziomie biochemicznym dominujący element ognia – zajmuje 75 procent całego kodu energetycznego –  wysuwa na plan pierwszy emocje. Reakcje podświadome.

Dzień kierowanie się sercem. I to jest dobre, ale nie w nadmiarze… Przy podejmowaniu decyzji dobrze jest wyciszyć emocje i skorzystać z … umysłu świadomego.

Dzisiejszego dnia na poziomie energetycznym dostrzegalny jest ruch – otoczenie ludźmi …spotkania,…przyjaciele, ale i dużo rywalizacji. Sytuacji konfrontacyjnych.

Sytuacje konfrontacyjne to takie, kiedy sprawy nie idą tak, jak byśmy sobie życzyli… emocje wzrastają. Niepotrzebnie. Stop.

Wyciszająco przy nadmiarze ognia… emocji  zadziała element ziemski – kolor beżowy.( czekoladowy).  Kolor ten jest linkiem to włączenia racjonalnego, efektywnego myślenia. Jest kolorem autorytetu. Inteligencji. Kreatywności.

Inne polecane kolory dzisiejszego dnia  – Popiel, Biel i świeża Zieleń. Kolorem bogactwa jest dzisiaj Biel.

 

 

 

 

Spotkanie z Poniedziałkiem. 29 maja

Czy się to może komuś podobać czy nie, . tydzień zaczyna się intensywnie.  Dominująca dzisiejszego dnia polaryzacja yang,  nakręca scenę wydarzeń.

Dzień zapowiada się bardzo dynamicznie i….  w miarę kreatywnie. Będzie dużo się działo… Emocje będą miały tendencję górować nad logicznym myśleniem.   Zaczęte tematy będą miały prawo bytu,  tylko przy dużej sile woli.

Dzień spokojniejszy ( dopełniający na poziomie energetycznym)  i kreatywniejszy dla urodzonych z cyfrą 2 i 3 na końcu roku. Urodzonym  z 6 i 7 – dobrze zrobi zastosowanie elementu wody… koloru czarnego czy granatowego,

Dla urodzonych  z  cyfrą 0 i 1  na końcu roku dzień intensywny, ale w sumie ciekawy.  Przypisany ich roku urodzenia kolor – BIAŁY  – jest dla poniedziałku kolorem bogactwa.

Kolorem szczególnie zalecanym  jest granat… wpływający tonizująco na fale umysłowe i będący dzisiejszego dnia  energią wewnętrznej siły… Linkiem wibracyjnym do niej.

Coctail kolorów… dwa przewodnie, szczęśliwe kolory: granat i biel!.

Translate »