Melissa nie rozumiem…

Nie jest to temat najłatwiejszy do zrozumienia. Sama spędziłam lata, studiując Energetyczne DNA (jak określam w mojej praktyce). Nie szkodzi. że nie rozumiesz, po prostu stosuj się do informacji z niego zaczerpniętych (przyjdzie czas. że zrozumiesz).

Dlaczego warto znać swoje energetyczne DNA.

Najczęściej wiara w siebie jest nam systematycznie i skutecznie odbierana w szkole, w pracy, w nieudanych związkach. Aż dochodzimy do momentu, że coraz mniej wierzymy w siebie. Tracimy kontakt, z tkwiącym w nas  pozytywnym potencjałem. Żyjemy jak we mgle. Aż wreszcie przychodzi klik w głowie, chcę odmienić swój los!

Każdy na głębokim  poziomie istnienia odczuwa łaknienie na sukces, powodzenie, szczęście. Uświadomienie sobie potrzeby zmiany to moment zwrócenia się do światła. To chęć podążania drogą słoneczną!

Correcting yourself – the only way to change fate. (I Ching)

To co jest nam odbierane przez lata, trudno jest odbudować z dnia na dzień. Aby odmienić los w jakiejkolwiek dziedzinie trzeba zacząć się od siebie, od przeobrażeń na poziomie energetycznym swego istnienia i swoistego przeprogramowania umysłu.  Ale, aby nad czymś efektywnie pracować (w tym wypadku – nad sobą). to trzeba to coś, dobrze znać. Czyli siebie!

 ,,Doskonale znam siebie”.  A  nie jesteś czasem  zaskoczona / zaskoczony swoją reakcją.  Myślisz potem, przecież mogłam / mogłem inaczej zareagować. (Dostrzegalne jest to szczególnie w drastycznych – stresogennych sytuacjach).

Zgłębieniu wiedzy o sobie służą informacje o energetycznym DNA. To znajomość wrodzonych uwarunkowań energetycznych, – subtelnego poziomu swego istnienia, pozwala w bardzo dużym stopniu przetrwać trudne sytuacje życiowe, przetransformować je  i wkroczyć na słoneczną drogę życia.

Powodów jest wiele,  dla których warto znać swoje wrodzone energetyczne DNA, ale podam w tym momencie te, mianowicie:

1 – aby profitować w życiu prywatnym i zawodowym dzięki uświadomieniu sobie mocnych stron charakteru, a w efekcie dowartościować się.  

2 –  aby dowiedzieć się, jakiego koloru w kodzie urodzeniowym brakuje. Tobie czy ukochanej osobie, co może być bezpośrednią przyczyną niepowodzeń w różnych dziedzinach życia.  To istotny aspekt analizy kodu urodzeniowego. Ustalenie tego  koloru i uaktywnienie (w oparciu o podane rekomendacje) wyzwala efekt balansujący i harmonizujący kod urodzeniowy. Można śmiało powiedzieć, że kolor ten ma moc uzdrawiającą  sytuacje życiowe człowieka; w materii miłości, finansów czy karierze zawodowej.

3 – aby wiedzieć, jaki kolor jest twoim kolorem miłości czy bogactwa! Czy te kolory masz w kodzie urodzeniowym…  A jeżeli nie , to, jak ich brak zrekompensować.

                                                                   Zamów kod 

Informacje  zaczerpnięte  z analizy kodu urodzeniowego  są częścią medycyny kwantowej. Pełnią funkcję leczniczą w obszarze przed manifestacyjnym! 

Translate »