Opisałam w części 2  – dwa scenariusza skrajnych relacji partnerskich.  

Naturalnie, jest wiele pośrednich scenariuszy, ale to od nas zależy, jaką rolę przyjmiemy i odgrywamy w związku.

Im bardziej jesteś wygłodzona na miłość, tym mniej się cenisz. (Pogrążasz się w poszukiwaniu i przepadasz).

Dlatego, jeśli zależy ci na nowym i na zdrowych zasadach utworzonym związku, zacznij od tego…  od wzmocnienia wiary w  siebie, zwiększenia poczucia własnej wartości.  

Jeśli czujesz, że tego ci brakuje – proste – popracuj nad tym. Przez trzy tygodnie praktykuj podaną mantrę. Powtarzaj w myślach:  Cenię i szanuję siebie! I tego samego wymagam od każdego napotkanego mężczyzny.

Tylko nie odpuszczaj, pamiętaj – przynajmniej przez trzy tygodnie. Możesz tę myśl powtórzyć, przechodząc obok szefa, kolegi na uczelni czy mężczyzny idącego naprzeciw ciebie ulicą. Wypróbuj. Szybko zorientujesz się, że to działa, że napotkani mężczyźni będą na ciebie szczególnie reagować. (Trochę się obawiać… oni wolą zielone:)).  Będą twoją informację pozazmysłowo odbierać.

Jak już sama uwierzysz, że jesteś wartościową istotą  (i masz uniwersum po swojej stronie), przystąp dopiero wtedy do fazy następnej. Może się zdarzyć, że potrzebujesz dłuższego czasu niż 21 dni na zwiększenie poczucia własnej wartości.

Powtórz spokojnie ten cykl 21 dniowy – dodając do powyższej  mantry nowe słowo – kocham.

Teraz afirmacja będzie brzmiała…. Kocham i szanuję siebie. I tego samego oczekuję od każdego napotkanego mężczyzny. Kocham i szanuję siebie i tego wymagam od ciebie…. w myślach wypowiadaj, przechodząc koło mężczyzn czy rozmawiając i patrząc w oczy.

Jak zauważyłaś, pojawiło się słowo kocham. Słowo to już przez samo wymawiane  także mentalne wywołuje szczególne wibracje energetyczne w czakrze serca.  Z tego miejsca wypromieniowujesz do całego świata….opinię o sobie, i to czego sobie życzysz. Mianowicie- Szczęśliwą miłość! Z poziomu wibracji  528 Hz. trafisz do serc innych ludzi.

I trafiasz (w końcu) do serca tego jedynego.  Następuje spontaniczne połączenie dwóch SERC!!! 

Translate »