sobota jest jak Atena waleczna i mądra...

Flower of Life

Co ma wspólnego Atena z dzisiejszą sobotą. Waleczność i mądrość, i brak aspektu ziemskiego. W końcu Bogini. Po kolei o dzisiejszym dniu…

Wczoraj relacja yin do yang wynosiła 50 do 50%. (idealna)  Dziś relacja ta wynosi 80 do 20 %.  Ale w naturze nie może być stale idealnie. I dzisiejszy dzień mimo przewagi – yin – ma fantastyczne pozytywy…

Przy tak dużej przewadze yin są predyspozycje do skierowania do środka. I bardzo dobrze! Jest to znakomity dzień na wędrówkę do w głąb siebie. Na ćwiczenia fizyczne, na medytację, na zrobienie porządków w szafie, na biurku.

Dzień na monolog ze sobą. Nawet w największym tłumie, w centrum handlowym można być nieobecnym, ale do pewnego momentu.

Będąc w wirze życia, spotkania, zakupy, rozmowy miejcie na uwadze, że sobota dzisiejsza ma dużo z Ateny – bogini wojny. Jest waleczna, Z podwojona energia konfrontacyjna – zdublowaną tendencją roczną – mamy dzisiaj do czynienia. Ogień – Metal.

Jak unikać sytuacji konfrontacyjnych… bądźcie spokojnymi obserwatorami wydarzeń. Nie dajcie się wciągać w wiry sytuacji…(one was najczęściej nie dotyczą).  Patrzcie szczególnie dzisiaj, z kim macie do czynienia.

Maksyma na dzisiaj

…  świat zwierzęcy jest klarowny, chociaż zróżnicowany (jasne… w wyglądzie). Kot to kot. a lew to lew. Wiemy, czego po jednym i drugiem oczekiwać. Zwierzęta są czytelne… od razu wiesz, że lew cię pożre, a kotek zignoruje… i dalej powędruje.  A ludzie, kompletna zagadka. Górnolotnie mówiąc, zagadka istnienia. Niby w wyglądzie tacy sami, a jakże odmienni w sposobie myślenia, reagowania, zachowania. Bez górnolotności mówiąc – zachowaj daleko posuniętą ostrożność w kontaktach, bo kotek może okazać się tygrysem…

Czyli, dystans do wszystkiego i uśmiech jest dzisiaj  najlepszą medycyną.

Mądrość

Atena to  bogini wojny, ale i mądrości.  I ta cecha –  mądrość  – jest na poziomie energetycznym soboty bardzo mocno naznaczona. Dzięki energii mądrości są szanse na trafne i owocne decyzje.

Owocne decyzje są najczęściej wtedy, jak po opłaceniu rachunków, możecie sobie pozwolić na więcej luksusu. Tego życzę.

Soboty kolorem bogactwa jest… biel, srebro, złoto. Kolorem siły jest… indygo, czarny.  (Element siły jest wskazany do urealnienia bogactwa).

Kolorem szczęśliwym dla soboty jest kolor żółty i ładne tonacje brązu. Elementu ziemskiego reprezentowanego przez te kolory, nie ma w zapisie energetycznym dzisiejszego dnia. Dobrze go uzupełnić. Urodzeni z cyfrą 8 i  9 na końcu roku nie muszą…mają go w swoim Flower of Life. A jaki ty masz drogi czytelnkiu Flower of Life ?

 

Te 20% yang będzie odczuwalne w końcówce dnia. Otwarcie bardziej na świat od około 18 godziny.

Życzę kontaktów z ludźmi wirującymi w doskonałych dla was frekwencjach. Takie dopełnianie serc…

kolejny fantastyczny dzień…

Translate »