... gdybyś mu w duszę zajrzeć chciała, fajnie byś jego kolory poznała. Od razu byś wiedziała, czy to ten jedyny, wymarzony, upragniony, wyśniony…. 

Popatrz sobie na jego koloryt.  Rezonujesz z jego wibracjami?

Jak będziesz mu w oczy patrzała, to będziesz błękit nieba widziała. Jego wewnętrzna  -Ja – o przepiękny błękit

Mężczyzna urodzony 14 lipca  ma  polaryzację charakteryzującą się równowagą pierwiastka  męskiego i żeńskiego. Czyli  idealną. Jest zrównoważony.  Jest męski, szarmancki… Taki jak powinien być mężczyzna!  Nie narzucający się i umiejący słuchać cierpliwie… kobietę.

My lubimy opowiadać, przeżywać scenki z życia, komentować.  Ukochany Rycerz najlepiej by tylko słuchał uważnie i nic nie [komentował .. (Rycerze najczęściej mijają się z tym, co czujemy).

Mężczyzna urodzony tego dnia ma zalety  idealnego Rycerza. Element wody odzwierciedlający jego głębokie Ja- czyni go cierpliwym i nie udającym, że słucha, a słuchający. Piątek- nazwijmy go tak –  ma silną zaznaczoną wibrację chęci ofiarowania swoich talentów – jest inteligentny i potrafiący analizować w szerszym spektrum… Inteligencja kosmiczna jest jego udziałem

Linkiem do twórczego myślenia, kreatywnego czynienia jest dla niego wibracja zieleni. Jest ona  obecna w kodzie urodzenia i nie musi jej sobie dodawać…

Wibracje zieleni wyzwalają uczucie empatii, zrozumienia i sympatii do drugiego człowieka. I Piątek ma te pozytywne cechy.

Piątek ma wielu przyjaciół, ale to on jest tym, który podtrzymuje te kontakty, dba o nie. Wychodzi naprzeciw. Dlaczego, bo potrzebuje ciepła, miłości, akceptacji.

Kolor, który jest korzystny dla niego, wzmacnia jego wibracje, czyni osobowość silniejszą –  to czerwień. Intensywna czerwień. Czerwień jest linkiem do energii powodzenia dla mężczyzny urodzonego 14 lipca. Korzystny będzie dla niego związek z kobietą  z  6 , 7 na końcu daty urodzenia.

Wibracje czerwieni dostrzegalne i odczuwalne są w uśmiechu… W iskrzącym spojrzeniu.

Translate »