Miłość  – to nie patrzenie w jednym kierunku. to było by nudne i nieciekawe.  Miłość to wspólne oddychanie… to czule dotykanie… to odmiennymi światami się wymienianie. To tych światów akceptowanie. To wolności sobie nawzajem ofiarowywanie! 

Czy jest coś doskonalszego niż uczucie spełnionej miłości.  Sama nie wiem… pewnie tak…orzechowe lody… satysfakcja zawodowa… ale na końcu dnia potrzebujemy przytulenia…

Gdzieś w zapisie ewolucyjnym jest ustalone, że  chociaż byśmy nie wiem, jak przed sobą udawali, potrzebujemy bliskości drugiego człowieka. Jesteśmy stworzeni do tego, by żyć w parze. Zasadą tego świata jest polaryzacja przeciwnych ładunkǿw elektrycznych.To one są siłą napędową całego istnienia. To one czynią, że wszystko drga, porusza się, przemienia… realizują zjawisko wiecznej przemiany.

Kobieta i mężczyzna są częścią tej wspaniałej gry świateł, gry energetycznej. Dziecięcej zabawy… Przyciąganie, pragnienie bliskości zasadzone jest na mesmerycznym magnetyzmie; prawie atrakcyjności. Plus i minus – im bliżej, tym przyciąganie jest większe. Aż z nieodpartą siłą następuje połączenie. Jest to moment całkowitego zatracenia się, całkowitej jedności. Błogostan… jedność w dwoistości.

Wszystko we wszechświecie zmierza do stworzenia stanu doskonałej równowagi. Stanu niebycia, spokoju wszechogarniającego. Ośrodkiem, dyspozycyjnym tej wszech istniejącej pulsacji  jest  słońce, a u człowieka – jego centrum energetyczne – SERCE. To ono rozsyła magnetyczne impulsy pragnienia…pożądania…

Serce rezonuje  z najwyższą inteligencją twórczą…  Więcej w tym temacie …

Translate »