9 lipca. Kolor bogactwa dzisiejszego dnia.

z cyklu randka z dniem.

Randka z tym dniem – 09 lipiec. Szczęśliwy kolor dnia.

Kolor bogactwa. 

Dzisiejszego dnia szczególną moc-  generującą wibracje bogactwa-  ma kolor biały o wydźwięku yang… czysta, jasna biel. Ale  także jasny srebrny i jasny popiel.

10 lipca. Kolor bogactwa.

Randka z tym dniem – 10 lipiecSzczęśliwy kolor dnia.

Kolor bogactwa.

Kolorem godnym polecenia w materii generującym bogactwo i powodzenia jest dzisiejszego dnia – Granat i wszelkie jaśniejsze niebieskości. Innym kolorem, na który warto zwrócić uwagę jest czerwień i … róż.

11 lipca. Kolor bogactwa.

Randka z tym dniem – 11 lipiecSzczęśliwy kolor dnia. 

z cyklu randka z dniem.

Kolor bogactwa.

Dzisiejszego dnia to Granat…  przechodzący w indygo, ale także intensywny kolor niebieski ma / mają ,,power` generowania powodzenia. Wspierają efektywnie mentalne przedsięwzięcia.

12 lipca. Kolor bogactwa.

Randka z tym dniem – 12 lipiecSzczęśliwy kolor dnia. 

z cyklu randka z dniem.

Kolor bogactwa. 

Czwartek w zieleni jest rozmiłowany…  I nie bez powodu – frekwencje tej barwy – piękna żywa zieleń – są dzisiaj pomyślna. Grają pierwszoplanową rolę. Generują powodzenie.

13 lipca. Kolor bogactwa.

z cyklu randka z dniem.

Kolor bogactwa.  Indywidualny.

I Piątek  w zieleni gustuje… ją preferuje.   I dzisiaj kolorystyka  zielona i to zarówno intensywna- yang jak i wyciszona – yin  ma moc generowania pozytywnej energii, co vice versa jest punktem wyjścia powodzenia. Realizowania planów.

Na poziomie energetycznym warto  też dzisiaj skierować się w kierunku czerwieni. Jej wibracje potęgują oddziaływanie zieleni, można powiedzieć, wspierają w generowaniu powodzenia. O czerwień nie trudno… warto sięgnąć do uczuć… tych doskonałych.

Translate »