nie tylko dla kobiet. Melissa Wise: jest jeden sekret.

 

Opinia przesłana przez mail…  muszę do Pani napisać, że jest to najlepsza książka z tej tematyki, jaką czytałam. A czytałam dużo:).  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Małgosia.

Pani Małgosiu dziękuję bardzo serdecznie za szybki i przesympatyczny feedback.

Prośba do Państwa.  Nie robiłam promocji książki. Jeżeli Ci się spodobała – przesłanie duchowe w niej zaprezentowane dotknęło czule twego serca i uskrzydliło – poleć proszę,, dalej koleżance, siostrze, znajomej.  Z góry bardzo dziękuję!

kontakt dla zainteresowanych książką – mail: melissa_wise@ymail.com

Recenzje;

  • Melisso,  czytam i jestem zachwycona. Twój urok osobisty, miłość i pozytywna energia wręcz emanują ze stron tej książki. Czytam, koduję i natychmiast stosuję! Ela Rossa  (Artystka).
  • Przeczytałam książkę jednym tchem. Pisana z przymrużeniem oka – łatwo przyswajalna treść napisana jest tak, aby każda z nas mogła zawalczyć o siebie, o swój wygląd i samopoczucie wewnętrzne. Znam osobiście autorkę i wiem, że to działa. Polecam gorąco!  Beata Kwapień  (Specjalista ds. handlowych).

(Każda taka opinia jest balsam. Przeżyłam drogę krzyżową z wydaniem książki. Skończyło się na tym, że sama zrobiłam od a – z wszystko od strony technicznej –  korektę, grafikę. Wiele godzin spędzonych przy komputerze . Ale im trudniejszy poród, tym piękniejsze i mądrzejsze dziecko. Tak sobie myślałam. tak się mobilizowałam. Poza tym podjęłam decyzję, że wydam – (skrypt leżał na półce od 2001 roku), a cenię konsekwencję).

Translate »