fantastyczny dzień

Matrix energetyczny. 24 września 2017 roku. Niedziela 

Jest fajnie… jest ślicznie zielono.  Poziom energetyczny Niedzieli rekompensuje doskonale braki elementu Drewna w poprzednich dniach. Jest on dzisiejszego dnia potrojony, przepiękna zieleń o polaryzacji yang dominuje w kolorycie. Oprócz koloru zielonego mamy dzień nasycony jest wibracjami koloru niebieskiego, beżowego, białego i różowego…

Dodatkowo polaryzacja dnia to idealna równowaga pierwiastka męskiego i żeńskiego.  (50 procent energii yang – dynamicznej, ekspandującej na zewnątrz i 50 procent energii yin -skierowanej do środka, pasywnej). Hulając po jakimś tam molu handlowym, dokonując zakupów – już wiecie kto ma rację w wyborze (chociaż – chociaż równowaga) Panie.  

Poważnie mówiąc, w świecie uczuć dostrzegalny  na poziomie wibracyjnym dnia – balans między rozumem a uczuciami!

Wewnętrzne –  Ja – Niedzieli to element Drewno o polaryzacji yang. Znamionuje to tendencję wzrostową w każdej dziedzinie… W kontaktach międzyludzkich, w interesach.  Doskonały dzień na poświęcenie czasu na to, co chcemy aby zawitało i rozkwitło w naszej realności.  Dobry czas – dzień na przemyślenie zmian.

Kolorem autorytetu i siły dla Niedzieli jest Biel – reprezentująca element Metalu. (Wibracje bieli wzmacniają meridan płuc, co w efekcie  skutkuje głębszym oddechem, a w konsekwencji dodaje odwagi). Biel jest obecna w wibracji dnia. Nie jest konieczne jej szczególne uzupełnianie, chyba że ktoś ma szczególne upodobanie.

Kolorem Bogactwa dzisiejszego dnia jest kolor beżowy, żółty i czekoladowy.  Ich frekwencje mają pozytywny wpływ na wszystkie aspekty życiowe. Dla Panów dodatkowo są korzystne w materii uczuć.

Dla Pań kolorem miłości jest dzisiaj kolor biały, srebrny i złoty.

Kolorem, którego brakuje w kodzie energetycznym dnia jest czerwień o polaryzacji yang. Jest on linkiem dzisiejszej Niedzieli do inteligencji,  łatwiejszego myślenia, kojarzenia faktów.

Niedziela otoczona (jest i wczorajsza Sobota) przyjaciółmi. Dostrzeżcie ich wokół siebie, umówcie się na spotkanie. Doskonały dzień na wymianę myli, opinii. Nasycenie  dnia zielenią znamionuje uczucie wyrozumiałości i radości.

 

 

 

Translate »