szczęście jest twoim przeznaczeniem

 

 

Impulsem do napisania książki było pewne wydarzenie. Jest rok 2004. W czasie pobytu na Florydzie  jedna ze znajomych, pod koniec spotkania dotyczącego feng shui gabinetu zapytała, czy udzielam też konsultacje osobistego coachingu, dbania o figurę, o siebie – bo chętnie by skorzystała. Odpowiedziałam, że nie. Ale widząc, że jej zależy, zgodziłam się. Chcę podkreślić, że kobieta ta nie miała większej nadwagi, chodziło jej raczej o ,,pakiet’’ pracy nad figurą, nad jej doskonaleniem.

Po powrocie do domu zaczęłam zastanawiać się, co zaproponować tej młodej kobiecie z tego, co od wielu lat wiem i praktykuję, i w jakiej kolejności, aby jak najwięcej zapamiętała, a tym samym skorzystała. Zaczęłam spisywać punkt po punkcie moje przemyślenia i w pewnym momencie skonstatowałam, że przez lata wypracowałam system dbania o figurę – kultywowania ciała i – co podkreślam – ducha, i że jest on efektywny, ale jego efektywność opiera się na sekrecie, którym niekoniecznie chciałam się dzielić.

Dlaczego? Znałam jego wartość, bardzo go ceniłam. Nie chciałam, aby był niedoceniony… wyśmiany… Tak sobie myślałam… Jak będzie odebrany? Czy będzie zrozumiały? Ale według wszelkich prawd życiowych …

 

Aby otrzymać książkę złóż dotację a my wyślemy ci egzemplarz w formie .pdf (do czytania na komputerze lub samodzielnego wydrukowania)

 
serdecznie polecam książkę Jest jeden sekret - w wersji drukowanej.

dotacja za książkę to 75 złotych plus wysyłka.

Translate »