Twoje myśl, pragnienia spotykają się na poziomie energetycznym z wibracjami dnia. I tak jednego dnia łatwiej jest zamanifestować – coś – związane na przykład z umiejętnościami manualnymi, a innego –  intelektualnymi. Energie dni nasycone są proporcjonalnie i jakościowo odmiennymi  wibracjami wspierającymi nasze poczynania manifestacyjne.

Dzień  – jak ty i ja, i jak każda istota ludzka posiada cechy charakterologiczne. Charakter dnia to biochemiczne związki ( kolory) wchodzące w reakcje elektromagnetyczne z twoją energią.  Czasem napotkany dzień szalenie ci pasuje a czasem mniej . Tak jak ludzie. Ale w obu przypadkach dobrze jest mieć orientację, co się po nim  spodziewać. Gdybyś miała spędzić czas z jakąś osobą, to pewnie chciałabyś byś wiedzieć coś więcej,  jaka jest.

(Gdybyś zauważyła, że coś jest nie tak…(w pracy, w związku, nie mając wyboru –  zdana byłabyś na ten kontakt) to korzystając z informacji o swojej energii wrodzonej i danej osoby,  mogłabyś świadomie  próbować uleczyć zaistniałą sytuację na poziomie energetycznym).  Wymaga to wiedzy i praktyki.  Wiedzę krok po kroku zdobywasz codziennie…

 

 

Wspaniały dzień. 2 lipca 2017.

Polaryzacja dnia to  50% Yang 50% Yin, czyli super. Balans.

Niedziela jest wspaniała na poziomie energetycznym. Przypomina to sytuację, gdy załączacie radio i z łatwością  znajdujecie fale, które szukacie. Odbiór jest czysty, niezakłócony.

Niedziela ofiarowuje ogromy potencjał. Niczego jej nie brakuje.

Kolorystycznie ma przepięną, intensywną czerwień ( taką budzącą do życie, chęci działania), ma śliczny intensywny niebieski i zielony. Uzupełnieniem jej kolorytu są pastelowe róże, beż i biel.

Kolor czerwony i blady, delikatny róż są jej kolorami wewnętrzenej siły, pewności siebie. Intensywna zieleń jest jej kolorem bogactwa.  Intensywny niebieski jest kolorem inteligencji, kreatywności. Beż dodaje jej stale wsparcia.

W przeniesieniu na rełlacje ludzkie oznacza to, że wszystkie pierwiastki potrzebne do kreowania wspanałej rzeczywistości są dostępne. Jest energetycznie kolorowo i przejrzyście.

Enjoy Day, Enjoy Life

Translate »