i energią uzdrawiającą się napełniają. To DRZEWO.jest / rośnie w Zurychu

Na pniu drzewa widnieje napis HUMAN CHARGE, a nad nim są dłonie. Mówi się, że  należy przyłożyć swoje dłonie na parę minut, aby doładować się energią. Można również usiąść na ławce pod nim, aby odczuć pozytywny wpływ. Dlaczego o tym piszę…Są różne w życiu sytuacje, i jeśli mogło by to pomóc, odzyskać siły… Czemu nie.

I tak drzewo jest otaczane z różnych stron przez zwiedzających.  Ławka jest jedna. inni przysiadają na murku łukiem otulającym plac, odpoczywają. fotografują okoliczne zabytki.

Drzewo to stoi. a.właściwie rośnie sobie w historycznej części Zurychu przy Münsterplatz (podaję, gdyby ktoś chciał odwiedzić). Ta okolica Zurychu nosi  miano – światowego miejsca kultury; przybywają tu turyści  z całego świata.  Pomimo ,,multikulti” i tylu odwiedzających, a może dlatego właśnie, bo to ludzie tworzą atmosferę miejsca – panuje tu przepełniona spokojem i miłością atmosfera (żadnej nerwowości). Ludzie są przyjaźni, widzi się, tulące się czule pary… Czyżby pozytywny wpływ drzewa.

Pewnie dlatego mówi się, że drzewo – i przestrzeń wokół niego -..ma moc uzdrawiającą. Dlaczego o tym piszę… bo wierzyć, nie wierzyć… spróbować można. Miejsce  to ma coś w sobie. Moc uzdrawiającą…

tree in Zurich copy.to tJPG

 

 

 

 

 

Translate »