wszystko co nam potrzeba do zachowania doskonałego zdrowia mamy w sobie, tylko jakże często zapominamy o tym. Nie wierzymy, że sami potrafimy najwięcej uczynić dla swego zdrowia. Lęk i obawa oddziela nas od kontaktu z wewnętrznym  lekarzem – uzdrawiaczem. To destrukcyjne uczucia, za wszelką cenę trzeba odsunąć od siebie. Wyrzucić do kosza albo wyobrazić sobie,, jak wrzucamy je do pędzącej rzeki… jak woda pochłania je. Jesteśmy lżejsi bez tych obaw.

 Naturalnym prawem jest cieszenie się zdrowiem.

Wiedz i pamiętaj, on – twój wewnętrzny lekarz –  stale jest przy tobie … w tobie.. jest nieodłączną częścią ciebie i naprawdę tylko czeka na  gest zapraszający go do działania, do zapoczątkowania i kontynuowania procesu uzdrawiającego. Pragnie, abyś wierzyła w jego siłę, abyś miała wiarę.

Ten wewnętrzny lekarz- ta siła kreacyjna- to  element boskości przejawiający się przez ciebie. To niesamowita potęga.

Nie osłabiaj się liczeniem na kogoś…przeniesienie środka odpowiedzialności za twoje zdrowie z poziomu boskości na osobę drugą, to pozbawienie siebie wiary w siły przywracające homeostazę organizmu.  Zawierzenie komuś innemu,  a nie sobie – to z punktu psychologicznego zanegowanie siebie samego. Pozbawienie się woli działania. Możesz zasięgać opinii na temat sposobów leczenia, pytać, szukać, ale na końcu dnia przeanalizuj te wszystkie zdobyte informacje i głęboko się zastanawiając – medytując – modląc,  zwróć się do boskości (inteligencji) w sobie – twego wewnętrznego przewodnika, aby wskazał najwłaściwsze metody uleczenia.

Możesz mieć momenty słabości, kiedy  to potrzebujesz wsparcia – bodźca do wytrwania w wierze wyzdrowienia, ale szukaj tego wsparcia tylko u ludzi ci przyjaznych, u tych którym ufasz. (czasem jedno słowo  budzi na nowo w sercu wiarę… wiarę w siebie).

Naturalnym prawem każdej istoty ludzkiej jest  cieszenie się doskonałym zdrowiem.

Podaję afirmacje – sugestie wpływające korzystnie na proces samouzdrawiania, które można systematycznie  stosować :

Każda komórka mojego ciała wie, co i kiedy uczynić, aby moje ciało doskonale funkcjonowało. Jestem zdrowa i piękna!

Inteligencja mojego ciała stale mnie uzdrawia. Siłę i piękno mi ofiaruje! fenomenalnie się czuję!!!

 

 

 

 

 

 

Translate »