każdy ma inne , kolory  ,,wmalowane” w swoją  datę urodzenia; przypisane do momentu urodzenia. Zaprezentowany kwiat obrazuje kolory osoby – urodzonej  3.10.19…

Kolory ,,wmalowane'' w datę urodzenia to potencjał energetyczny!

Flower of Life 

każda istota ludzka ma kolory ,,wmalowane” w datę urodzeniową, Ma swoje kolory urodzeniowe.  Te indywidualne kolory ustalone na podstawie daty urodzenia to właściwie nie kolory, a frekwencje energetyczne. Inaczej mówiąc kolory symbolizują frekwencje energetyczne charakterystyczne dla danej osoby.

Kwiaty urodzeniowe  są kolorystycznie przeróżne, tak jak ludzie. Jedni mają więcej koloru żółtego, zielonego  czy intensywnego czerwonego, a nie mają zupełnie niebieskiego i białego. U innych dominują kolory: jasny róż i odcienie niebieskiego z dodatkiem brązu. Kolory symbolizują frekwencje energetyczne

Jeżeli u osoby w kodzie urodzenia (na jego podstawie sporządzam kwiaty ) dominuje kolor żółty, to świadczy to o doskonałej kondycji śledziony, dominującej funkcji czakry splotu słonecznego – O charyzmie do przewodzenia.  Jeżeli ktoś nie ma przebojowości, to prawdopodobnie tego koloru mu brakuje w kodzie urodzeniowym.

Kwiaty – kolory płatków wizualizują osobowość człowieka. Punktem wyjściowym do materialnego zobrazowania frekwencji wrodzonych energii jest siedem barw tęczy.

jeżeli temat Cię zainteresował i pragniesz poznać swój Kwiat Urodzeniowy – a tym samym frekwencje energetyczne ofiarowane Ci przez naturę  możesz go zamówić przez mail  melissa_wise@ymail.com.  Przesyłam Kwiat w formie zdjęcia jak wyżej.  Inną wersją kolorowego kwiatu jest energetyczny kod urodzeniowy w formie wizytówki.

Do kolorystycznego zobrazowania daty urodzenia dołączam analizę!

Więcej pytań – per mail odpowiem.