Każdy dzień jest fantastyczny. Spotkanie z Nowym Dniem traktuj jak pierwszą randkę….

Piątek 14 lipca

o dniu tu – Piątek  jest męski, szarmancki

 

Czwartek 13 lipca

jest towarzyski, ale do pewnych granic…  Polaryzacja dnia – 80 procent yin i 20 procent yang.

Sam jest pasywny – dzisiejszego dnia dominuje energia yin – to inni zabiegają o jego względy, kręcą się wokół niego, uśmiechają, ale on mając chwilami dosyć nadmiaru towarzystwa, zaszyłby się najchętniej w cichy kąt. 

Dlaczego… bowiem jego wewnętrzna natura o charakterze metalu i polaryzacji yin tego potrzebuje , aby dać upust kreatywności, skupieniu na pracy twórczej. Albo na delektowaniu się po prostu istnieniem.

Maksyma dnia – wszystko mogę , ale nic nie muszę, Jestem i to jest fajne!

Tak – Czwartek jest doskonałym dniem na momenty samotności. Postarajcie się o nie, ofiarujecie sobie w prezencie – i w  tłumie można być tylko z samym sobą.

Gdybym miała Czwartek namalować to potrzebowałabym następujących farb…  brązu i pastelowy beż, delikatny róż, srebrny i żywszy niebieski. Wibracje tych kolorów  dzisiaj dowodzą…  Nie są zbyt wyraziste, brakuje Czwartkowi na poziomie energetycznym frekwencji Intensywnej zieleni (podobnie jak wczoraj),

Zieleń jest szczęśliwą energią dzisiejszego dnia. Gdzie szukać jej frekwencji… w sercu.

Kolor zielony jest linkiem do uaktywnienia bogactwa szeroko pojętego, nie tylko w świecie materialnym. A czerwień – do wiary w siebie.

Czwartek lubi samotność, ale bardzo się ucieszy na spotkanie z osobą, której wibracje rezonują na tej samej fali, co jego.  Dzwońcie, umówcie się na spotkanie. Powodzenia.

 

 

 

Środa 12 lipca

Środa jest prawdziwą damą.  Zrównoważona,  dostojna i z lekko zadartym noskiem…

Polaryzacja dnia to równowaga pierwiastka i żeńskiego. Czyli idealna.

Element metal będący jej wewnętrzną naturą  czyni ją chlodną i więcej myślącą jak czującą.

I taki jest ten dzień – konstelacja energetyczna nastawiająca bardziej na racjonalne myślenie. Na przemyślane decyzje. Jeżeli macie zadecydować o istotnych sprawach to czas temu sprzyja.

Środa jest silną osobowością i ma bezgraniczny dostęp do inteligencji. Linkiem do uaktywnienia tej wartości  dzisiejszego dnia jest kolor granatowy i niebieski.   Linkiem do siły wewnętrznej są wibracje bladego różu i magneta.

Środa jest silną osobowością,  a takie  kobiety nie zawsze są lubiane.  Korzystnie wpłynie na kod urodzeniowy dzisiejszego dnia dodanie mu koloru zielonego.  Nie ma go w kolorycie dnia!

Zieleń jest kolorem szczęśliwym dzisiejszego dnia.  Linkiem koordynującym ….

jeśli jabłuszko to zielone… nawet, gdy kwaśnawe.

Środa jest silną osobowością .. .Dzień na uświadomienie sobie swojej siły, wartości.

 

Wtorek 11 lipca  jest sympatyczny, ale ociupinkę za delikatny.  

Polaryzacja dnia – dominacja energii pasywnej, yin.  A to znaczy uczuciowo, ale bez większych wzlotów!

Wtorek jest sympatyczny, ale ociupinkę za delikatny. Dominująca w  kodzie energetycznym kolorystyka pastelowa, czyni go bardziej obserwatorem wydarzeń, a nie graczem.  Postawa  oczekująca jest jego cechą. wytrzeszcza oczy, robi dobrą minę i… nic.

Brakuje mu definitywnie intensywnej czerwieni, aby uaktywnić potencjał energetyczny.  A posiada cały możliwy zestaw – autorytet, predyspozycje menażerskie,  sukces zawodowy i osobisty. Powodzenie na niwie towarzyskiej.

Konstelacja energetyczna Wtorku przypomina  sytuację, kiedy według przepisu macie wszystkie potrzebne składniki do przygotowania potrawy, musicie tylko ruszyć się… mieć chęć na działanie.  A tego Wtorkowi nie bardzo się chce.

Przekładając na relacje ludzkie czerwień jest zalecana dzisiejszego dnia. Przełamie pasywną postawę i pobudzi do włączenia się w grę na polu zawodowym i prywatnym. Wyzwoli efektywną kreatywność.

Kolor zielony – obecny w wibracjach dnia ( statystycznie patrząc, rzadkość) jest linkiem do siły wewnętrznej.  Dzień na rozmowy kwalifikacyjne, biznesowe. Ale także na spotkania na niwie prywatnej.

Dzień wspierający na poziomie frekwencyjnym pracę nad sobą… na cieszenie się z małych i większych sukcesów! A są one oferowane przez Wtorek.

Linkiem do bogactwa… nie tylko finansowego –  jest dzisiaj wibracja koloru niebieskiego i indygo.

Ale jak jabłka to – czerwone.  Smacznego!

 

 

 

 

Poniedziałek 10 lipca jest stabilny. 

Polaryzacja dnia jest idealna.  Równowaga pierwiastka męskiego i żeńskiego ofiaruje jednakowe szanse. Zapowiada to dobry początek tygodnia.

Poniedziałek jest stabilny i dodatkowo wie, co oczekuje od życia.  Nie mając ,,matczynego wsparcia” – energii dającej emocjomalne wsparcie  – , liczy tylko na siebie.  Sam buduje swoją pozycję.

Osłodą, w kontekście braku energii płynącej od przodków, jest dla Poniedziałku silnie zaznaczony w kodzie urodzenia element bogactwa.  Bogactwa dynamicznego.  Energia tego rodzaju – podwojona – jest dostępna dzisiejszego dnia. A linkiem do niej jest kolor niebieski, granatowy i czarny. .

Dzień atrakcyjny na manifestowanie fortuny, dodatkowych nieoczekiwanych korzyści materialnych. (Urodzeni z cyfrą 2 i 3 na końcu daty urodzenia  szczególnie mający dobrą rękę tej materii).

Zamknij oczy i wyobraź sobie piękny kolor czekoladowy – on odzwierciedla wewnętrzną naturę dnia. Następnie kolory – ciemniejszy błękit, blady róż i srebrny.  Nie ma zielonego.

Kolor zielony jest linkiem do szczęśliwych wydarzeń dzisiejszego dnia.

Twoje myśl, pragnienia, konkretne rzeczy do zrealizowania spotykają się na poziomie energetycznym z wibracjami dnia.

I tak jednego dnia łatwiej jest zamanifestować – coś – związane na przykład z twoimi umiejętnościami manualnymi, a innego –  intelektualnymi. Energie dni nasycone są proporcjonalnie i jakościowo odmiennymi  wibracjami wspierającymi nasze poczynania manifestacyjne.

Dzień  – jak ty i ja, i jak każda istota ludzka posiada tylko sobie przypisane szczególne cechy charakterologiczne. Charakter dnia to biochemiczne związki ( kolory) i co istotne – wchodzące w reakcje elektromagnetyczne z twoją energią.  Czasem napotkany dzień szalenie ci pasuje a czasem mniej . Tak jak ludzie. Ale w obu przypadkach dobrze jest mieć orientację, co się po nim  spodziewać. Gdybyś miała spędzić czas z jakąś osobą, to pewnie chciałabyś byś wiedzieć coś więcej,  jaka jest.

Gdybyś zauważyła, że coś jest nie tak…(w pracy, w związku, nie mając wyboru –  zdana byłabyś na ten kontakt) to korzystając z informacji o energii wrodzonej, mogłabyś byś świadomie uleczyć zaistniałą sytuację na poziomie energetycznym. 

 

Translate »