Sposób na lekkość  ciała i duszy. Daj sobie czas na kupowanie, zwolnij, ceń się!

(Bądź panią swego losu…świadome zakupy.

Jak będziesz w stronę sklepu podążała, to już dokładnie w tym momencie będziesz swoją podświadomość informowała (silną sugestią napełniała), abyś tylko po to sięgała, co  twoje ciało naprawdę dla zdrowia i piękna potrzebuje. 

Sugestia – lubię bardzo siebie… intuicyjnie sięgam tylko po to, co moje cudne ciałko dla swego piękna potrzebuje… super  figurę mi gwarantuje! Poczuj się jak Gwiazda. 

Dla mężczyzn sugestia typu – intuicyjnie sięgam tylko po jedzenie, które mi ,,power of body” gwarantuje. Poczuj się przy tym, jak Tarzan. 

A jak już będziesz do sklepu wchodziła, to oczy taaak szeroko otwarte (jak wróbelek – zrób głęboki wdech) i uwaga – nie daj się zaskoczyć, Nie bądź rybką złapaną na wędkę i pamiętaj, abyś nie po to sięgała, co handel w tym momencie na wejście oferuje …promuje. Oj wciskają – .mamią, kolorami, zapachami.

Nie tylko zresztą na wejście. Bądź stale skupiona w czasie kupowania… po sklepie wędrówki uskutecznianie, to jak przez dżunglę podążanie… niebezpieczeństw wiele!  Odłóż, nie patrz, nie bierz. Tego też, naprawdę nie potrzebujesz.

Sugestia stale w głowie – lubię bardzo siebie… intuicyjnie sięgam tylko po to,  co moje cudne ciałko dla swego piękna potrzebuje… super  figurę mi gwarantuje! Pamiętaj, po co przyszłaś!

 i … im mniej, tym lepiej. Bez wagonika w sklepie – w rączkach noś…  Tylko tyle kup, ile mogłabyś sama donieść do domu odległego o na przykład 300 – 500 –  800 metrów.

… ale nie zapomnij o jednym… kup jabłuszko… jedno a nawet dwa… trzy…  żółte, zielone i lekko zaczerwienione.

Jabłuszko to jest coś wspaniałego… niezapomnianego.  Dodatkowo kup buraczka fioletowego… w pęczek pietruszki przystrojonego!

Trzy kolory – to  jak Trójca Święta (poziom ciała, ducha ludzkiego i ducha świętego – Pana Boga).  Czerwień jabłka doładuje energetycznie ciało.  Zieleń pietruszki opanuje emocje. A fiolet wzmocni myślenie, połączy z inteligencją wszechświata.  Robiąc świadomie zakupy na poziomie frekwencji sięgamy wysoko….

Irek  podrzucił koszyk wspaniałych produktów:).  Ale jadaj je oddzielnie. Smacznego!

 

 

 

Translate »