.12

Randka z dniem.  

Randka… byś już na starcie dobrze się ustawiła (ustawił) do dnia. Super ubrała i wymalowała ( po porannych ćwiczeniach).  Byś poczuła się szczególnie zmotywowana  do wyjścia na to spotkanie z dniem.  Znając go, będziesz tylko fantastycznych wydarzeń od niego oczekiwała. Będziesz  je sama,  przy jego udziale – kreowała!  …  więcej


Czwartek 14.12.2017

Polaryzacja dnia – dominacja energii yin (pierwiastka żeńskiego). Konstelacja usposabiająca do skierowania się do środka, do abstrakcyjnego myślenia i analizowania.  Przewaga uczuć nad treścią…

Dzień wyjątkowo inteligentny.  Energia generująca super myślenie, wybitne pomysły –  silnie zaznaczona.  Jeżeli jest coś istotnego do przemyślenia, to warto na to znaleźć czas, Frekwencja dnia sprzyja efektywności w tym względzie. Interesujące jest dzisiejszego Czwartku i to, że ma duży potencjał go wspierający.  Może sensowne jest zastanowić się, kto  może  pomóc w projekcie czy w rozwiązaniu życiowych zagadnień (tak zwana energia sprowadzająca protektorów jest potrojona). 

Matrix dnia.

Dzisiejszego Czwartku  kolorem  szczególnie polecanym jest kolor brązowy…  także  beżowy i pomarańczowy – kolory reprezentujące element ziemia.  Frekwencje tych kolorów są linkiem do bogactwa – aktywują powodzenia i sukces osobisty i zawodowy. Nie ma tych frekwencji w kodzie dnia – warto dodać…  W sferze uczuć to cierpliwość, ale także rozsądek i radość płynąca z satysfakcji i zadowolenia z siebie. 

Kolorem miłości dla Pań jest dzisiaj piękna biel… srebro – oba kolory o polaryzacji yang. Dla Panów – brąz. 


Piątek 15.12.2107

Polaryzacja dnia

Polaryzacja dnia –  nadal dominacja energii yin (pierwiastka żeńskiego) nad yang (pierwiastekiem męskim).  Konstelacja usposabiająca do skierowania do środka siebie.  Przewaga uczuć nad treścią…

Piątek jest ognisty… i w wodzie kąpany. Dominujące elementy dzisiejszego dnia to – ogień i woda. W naturze, wbrew utartej opinii, bardzo ze sobą współpracują.  Dzień doskonały na zamanifestowanie swojej wartości, Zaprezentowanie się! 

Energia powodzenia zaznaczona elementem metal – i kolorami białym i srebrnym jest mocno wyartykułowana.  Dzień pewności siebie… ćwiczenia się w tym. .. (… Nie ważne co,  znam swoją wartość” Jest jeden sekret. )

Matrix dnia.

Kolorem szczęśliwym dzisiejszego dnia jest kolor zielony o polaryzacji yang. Element drewno.  Kolorem linkującym do powodzenia finansowego jest kolor srebrny i popielaty.  

Kolor zielony  i srebrny  – według woli do wyboru.

Kolor miłości dla Pań – to granat i  niebieski.  Dla Panów w tej roli świetnie spełnia się dzisiaj biel. 


Sobota 16.12.2017

Sobota jest myślicielką. Tendencja do przemyśleń. nawet w większym gronie ludzi… tłumie. 

Polaryzacja dnia – trzeci dzień pod rząd dominacja polaryzacji yin – 80 procent.  Spokojniejszej, skupiającej do środka. Jednocześnie uaktywniającej głębsze myślenie…  

Dzisiejsza Sobota jest z lekka wychłodzona. Te 20 procent yang- to metal i woda. Czym ma się dziewczyna ogrzać. Z drugiej strony dużo lepiej myśli się, gdy nie jest za gorąco (szczególnie w momencie zakupów).  I taki ten dzień jest.  Chłodno, ale dostojnie i bogato, także towarzysko.

Matrix dnia

Sobota jest szczęśliwa ( jej pastelowość jest urokliwa), zna swój potencjał twórczy. Ma wszystkie elementy – Woda, Ogień, Metal, Ziemia. no może tylko Drewna jej brakuje. Ale… no body is perfect.  

Wibracja zieleni ( element drewno) jest dla Soboty linkiem do Błogosławieństwa, wsparcia. Linkiem do Protektorów. W sumie linkiem do poczucia bezpieczeństwa. Wytrzymałości i sile woli.  

Sobota ma szeroki potencjał energetyczny.  Ma potencjał  bogactwa – kolor biały i srebrny. Ma potencjał inteligencji, kreatywności – kolor brąz, beż. Ma przyjaciół – tworzy doskonałe relacje międzyludzkie – kolor blady róż.  Ma potencjał generujący wytrzymałość i siłę woli (istotne atrybuty potrzebne do osiągnięcia sukcesu) – kolor granatowy i indygo. 

 Odwracając kota ogonem… 

Kolor bogactwa to – biel i srebro. Kolor inteligencji. kreatywności, rankingu to-  brąz, beż. Kolor dobrych relacji międzyludzkich to – róż. Kolor wewnętrznej siły to – granat i indygo. 

Tenże urozmaicony potencjał Soboty jest do dyspozycji dzisiejszego dnia! 

Kolorem miłości dla Pań jest dzisiaj indygo ( głębia spojrzenia … oczy indygo pomalować i trochę czerwieni / delikatnego różu na usta dodać albo i nie…).  A dla Panów – srebrny i popielaty. 

Sympatycznej Soboty.

Translate »