Randka…  byś już na starcie dobrze się ustawiła, ustawił do dnia. Super ubrała i wymalowała (oczywiście po porannych ćwiczeniach).  Byś poczuła się od środka szczególnie zmotywowana do wyjścia na spotkanie z dniem.    Jak skorzystać z udostępnionych informacji   


Skupiając się świadomie na korzystnych możliwościach dnia, możesz łatwiej wykreować, to co pragniesz! I to w każdej materii, więcej.. Czy łatwo – naturalnie wymaga to trochę treningu i gry wyobraźni,

Kolory są nośnikami energii. Niesamowitych mocy kreacyjnych. 

Twoje Myśli przystrojone w kolory mają większą moc materializacji. Jeżeli danego dnia kolorem bogactwa jest jakiś konkretny kolor, na przykład niebieski – to życzenia związane ze strefą finansową wzmocnione tą barwą, mają większą szansę na zrealizowanie. Jeżeli twoim osobistym kolorem bogactwa – ustalonym na podstawie daty urodzenia e- DNA  – jest  też kolor niebieski – to istnieje doskonała (bardzo silna)  konstelacja energetyczna manifestująca powodzenie finansowe. 

Jeżeli potrzebujesz więcej cierpliwości na przykład, aby skupić się w pracy nad wykonywanym zadaniem, to szczęśliwy kolor danego dnia, też będzie bardzo pomocny w tym względzie. Wyciszy umysł, a tym samym zwiększy możliwości koncentracji!

Analizując Matrix dnia, podaję najczęściej dwa szczególnie zalecane kolory po to, abyś mogła – mógł wybrać intuicyjnie jeden (albo oba – według woli), Ten wybór jest uzależniony od Osobistego e -DNA.

Tydzień zaczyna się super!

 

Poniedziałek  11.12.2017  

Inteligencja i kreatywność są charakterystyczne dla dzisiejszego dnia. Dostępne  na poziomie energetycznym… 

Polaryzacja dnia jest korzystna – yin i yang są w równowadze (pojawiające się myśl mają większe szanse na realizację). 

Dzień wybitnie inteligentny, jeżeli istnieje zagadnienie do przemyślenia, czy do… wymyślenia, wibracja dnia jest temu sprzyjająca.  Coś fajnego, wizjonerskiego –  może pojawić się dzisiejszego dnia.

Dzisiejszy Poniedziałek to  wybitna osobowość, ale jak to bywa… zupełnie skupiony na swojej pracy. Tylko praca ma dla niego znaczenie; typowy pracoholik.

Przenosząc to na codzienność, warto świadomie nie popadać w przepracowanie! Kontrolować. ile i jak długo! Poniedziałek jest chłodny w świecie uczuć. Obdarzony przez naturę potrojoną konstelacją – metal (szarości) i woda (niebieski ), i tylko ociupinką bladego różu (ogień), taki po prostu jest. Mężczyzna wymaga dogrzania – wręcz  woła o kolor… intensywny czerwony i intensywny zielony.  (Urodzeni z cyfrą 6  i 7 na końcu roku, mogą się dzisiaj doskonale realizować bez dodawania czerwieni, a z cyfrą 4 i 5  zieleni. Ale według woli). Jak wspomniałam Poniedziałek ma doskonałe uwarunkowania energetyczne w materii inteligencja, ranking, pozycja. Świadomość tego faktu ma moc je aktywującą. 

Matrix dnia 

Kolory szczęśliwe dzisiejszego dnia to – intensywna czerwień i intensywna zieleń. 

Kolor – link do bogactwa we wszystkich aspektach życiowych – także finanse – to intensywna zieleń. Kolor generujący powodzenie zawodowe i wyzwalający moc kreatywne – to granat i czerń.  

Wibracje tych kolorów są obecne w kodzie dnia. Dla Pań  – kolorem budzącym miłość opartą na szacunku,  jest dzisiaj intensywna czerwień, magenta i ostry róż.  Panom w tej materii pomocna będzie wibracja zieleni.

Jest jeszcze jeden kolor,  na który warto zwrócić uwagę przy ubieraniu się. Brąz –  jest on nieobecny w wibracjach dnia.  Czerwień – Zieleń –  Brąz – trzy kolory do wyboru.

Piszę do wyboru, bo każdy ma swoje kolory wpisane w datę urodzenia i jeżeli dzisiaj w wibracji dnia nie ma na przykład intensywnej czerwieni  – to osoba  ,, po brzegi wypełniona intensywną czerwienią ”, nie potrzebuje koniecznie dodawać tego koloru, a pewnie chętniej  sięgnie po brąz.


Wtorek  12.12.2017  

Jeśli chodzi o polaryzację dnia to dominuje pierwiastek żeński, yin – 80 procent. Męski , yang -20 procent.  Tendencja do skierowania do środka, do nawiązania kontaktu z wewnętrzną skarbnicą pomysłów.

Wtorek jest chłodny (jak Poniedziałek) – skupiony tylko na pracy., na chęci wykazania się przed światem.  Dzisiejszego dnia nakręca się tendencja do współzawodnictwa.  Z jednej strony jest to motywujące, ale z drugiej strony – dobrze jest mieć tego świadomość i kontrolować… Nie dać się nakręcić… dystans i uśmiech.

Matrix energetyczny dnia 

Kolorem szczęśliwym  dzisiejszego dnia jest kolor  zielony. Intensywna zieleń o polaryzacji yang jest jak najbardziej zalecana.  

Wibracja zieleni jest nieobecna dzisiejszego Wtorku i dodanie jej to tak, jak dodanie tego koloru tęczy. Czy tęcza bez zieleni byłaby fajną tęczą? (Urodzeni cyfrą z 4 i 5 na końcu daty urodzenia  też mogą po nią sięgać ).  

Zieleń  – reprezentująca element drewno – związana jest na poziomie energetycznym z wątrobą. A nic nie czyni lepiej dla tego organu, jak uśmiech. Dzień: na masowanie wątroby śmiechem.  (Ha, ha , ha przez samo h), na jej odtłuszczenie. Na odchudzenie!!!

Dzień na ćwiczenie cierpliwości i świadome …. częstsze śmianie się.  Z powodu, ale i bez powodu namacalnego (można przywołać zabawne momenty) , bo i tak wszystko jest względne, tylko nasza indywidualna interpretacja czyni, że coś jest takie… jakie jest. To niech będzie dzisiaj śmiesznie.

Kolory szczęśliwe dzisiejszego Wtorku  to – intensywna czerwień i intensywna zieleń.  Intensywna czerwień to  także- śmiech!

 


 Środa 13.12.2017.     

Polaryzację dnia  – yin i yang w równowadze.  Fajnie, równouprawnienie między uczuciami  i działaniem.

Doskonały dzień na zaserwowanie sobie … nic nierobienia.  Dania sobie luzu. Odpoczynku umysłowego.  Na wagary…

Środa jest wyjątkowo ,, zielona ” , obdarzona przez naturę energią o charakterze elementu drewno yang (intensywna zieleń).

Prawie zaczyna być regułą…i dzisiejsza Środa  kompletnie nie jest zainteresowana na wysilanie się , na pracę twórczą.  Środek tygodnia (forma przesilenia) usposabia na poziomie energetycznym do bycia  ,, zielonym”,

Środa  nie ma w konstelacji energetycznej siły generującej kreatywność, lotniejsze myślenie.  Dzień  bardziej korzystny na dogrywanie spraw już będących w trakcie rozwoju – na ich dokańczanie. Dzień na zamykanie projektów i wystawiania rachunków… Na zbieranie owoców pracy i to zarówno w formie finansowej, jak i dowartościowania

Dzisiejszego dnia jest dobra  konstelacja finansowa. Energia generująca powodzenie finansowe jest obecna.  Kolory brązowy i żółty są linkiem do niej.

Środa rozkoszuje się niezależnością finansową, energia generująca bogactwo finansowe i powodzenie ludzkie jest przy niej wyciągnięcie ręki.  Jest beztroska, bo nie czuje się bezpieczna.  I te potencjały energetyczne są dostępne dzisiaj. Poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie z siebie (dowartościowanie).  Dzień na  – w pewnym sensie-  …na domaganie się docenienia. nagrodzenia za wykonywaną pracę.

Dzień na mówienie – dziękuję!  Na ćwiczenie się w spontanicznym obdarowaniu uczuciem wdzięczności. Podziękowania. 

Matrix energetyczny dnia.

Kolor czerwony jest dzisiaj kolorem szczęśliwym. Element ognia o potencjale yang, który reprezentuje –  jest nieobecny w kodzie e-DNA Środy i  bardzo dobrze jest go dodać.  

Intensywna czerwień zwiększy szansę na zamanifestowanie się powodzenia finansowego, ale także wpłynie pozytywnie na potrzebującym dzisiaj popracować intelektualnie. (Jest linkiem do inteligencji ).

Jest jeszcze jeden kolor godny polecenia dzisiejszej Środy, mianowicie biały i srebrny. Są one źródłem siły i autorytetu. 

Translate »