… naturalnie, nie liczy które.

Kiedyś liczyła, był nawet moment, że zamiast dodawać, odejmowała, ale że do szkoły wracać nie chciała, to i to zaprzestała. Kurka to pewnie w ogóle by tę datę zignorowała, ale liczbę trzy zawsze lubiła.

Kurka, a jakże –  już wczoraj się do urodzin przygotowała… Późnym wieczorem wypełniona błogim spokojem, w niebo namiętne ślipka zwróciła i marzyła, i gwiazdy sobie liczyła. I każdej na uszko życzenia szeptała. Kurka jedno największe życzenie miała, ale nawet gwiazdom go nie wyznała.. .tylko w tym względzie  z Najwyższym  się konsultowała.

A dzisiaj 3 października…  zaraz z rana… szczególnie na dwa telefony się ucieszyła. Gdy głosy ukochane usłyszała, to cała rozpromieniała; i słońcu się to udzieliło… bo w końcu zaświeciło!  A teraz Kurka   – siedzi i pracuje, czyli świętuje!  (a propos, tu gdzie Kurka się znajduje … cały naród też świętuje! – święto narodowe).

        Wszystkim urodzonym  3 Października –  składam  Serdeczne Życzenia!

i… drobny upominek od Melissy dla urodzonych 3, 12, 21 lub 30  w formie… numerologii wedyjskiej …

Trójka jest liczbą duchową urodzonych 3, 12, 21 lub 30. Jako przedstawicielka liczba nieparzystych jest liczbą dynamiczną! I właśnie dynamizm, aktywność, śmiałość, pewność siebie, chęć działania…. stałego szukania nowych dróg życiowych, pełnych czasem zaskakujących inicjatyw …  – jest cechą charakterystyczną urodzonych z tą liczbą duchową. Trójki są bardzo ambitne i nie da się ukryć … lubią wysuwać się na plan pierwszy.  Ich marzeniem jest uczynienie czegoś szczególnego dla potomnych, dla przyszłości. Dla dzieci… Trójki  – jeśli chodzi o karierę zawodową – niezbyt czują się dobrze w roli prowadzonych.  Bardziej odpowiada im rola dowodzenia, dlatego lepiej realizują się w pracy o niezależnym charakterze; samodzielna firma lub wolny zawód artystyczny.  Trójki to wolni strzelce! 

Trójki –  pełne dynamizmu, nieprawdopodobnej potrzeby odkrywania  najbardziej odpoczywają… pracując. Na początku karier zawodowych napotykają trudności, które dzięki swemu dynamizmowi pokonują. Trójki całą sobą nastawione są na SUKCES, a pieniądze zarabiają z wielu źródeł. 

 

 

 

 

Translate »