opinie o książce

,,Książkę otrzymałam już dzisiaj rano! Zdążyłam przeczytać – muszę do Pani napisać, że jest to najlepsza książka z tej tematyki, jaką czytałam. A czytałam dużo:).  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Małgosia.

Opinia przesłana przez mail… Pani Małgosiu dziękuję bardzo serdecznie za szybki i przesympatyczny feedback.

Prośba do Państwa.  Nie robiłam promocji książki, jeżeli Ci się spodobała –  poleć dalej… koleżance, siostrze, znajomej.  Z góry bardzo dziękuję!  Pragniesz  kupić –  shop

Recenzje;

  • Melisso,  czytam i jestem zachwycona. Twój urok osobisty, miłość i pozytywna energia wręcz emanują ze stron tej książki. Czytam, koduję i natychmiast stosuję! Ela Rossa  (Artystka).
  • Przeczytałam książkę jednym tchem. Pisana z przymrużeniem oka – łatwo przyswajalna treść napisana jest tak, aby każda z nas mogła zawalczyć o siebie, o swój wygląd i samopoczucie wewnętrzne. Znam osobiście autorkę i wiem, że to działa. Polecam gorąco!  Beata Kwapień  (Specjalista ds. handlowych).

(Każda taka opinia jest balsam. Przeżyłam drogę krzyżową z wydaniem książki. Skończyło się na tym, że sama zrobiłam od a – z wszystko od strony technicznej –  korektę, grafikę. Wiele godzin spędzonych przy komputerze . Ale im trudniejszy poród, tym piękniejsze i mądrzejsze dziecko. Tak sobie myślałam. tak się mobilizowałam. Poza tym podjęłam decyzję, że wydam – (skrypt leżał na półce od 2001 roku), a cenię konsekwencję).