Melissa Wise, z wykształcenia humanistka, z natury uduchowiona realistka.

W przekazywanej przeze mnie nauce eksponuję decydującą rolę ludzkiego umysłu w procesie twórczym. Wskazuję, w oparciu o wiedzę duchową i doświadczenie, metody doskonalenie podświadomości; transformacja niewidocznej części jestestwa. Prowadzę drogą doskonalenia na poziomie ducha i ciała. 

Sami kreujemy swoją rzeczywistość.

Uświadomienie sobie tego faktu jest kluczowym momentem do rozpoczęcia pracy nad sobą i  w efekcie umożliwia w coraz większym stopniu partycypować w proces twórczy.  Kreowanie swego życia jest sztuką, wymagającą wiedzy o sobie! 

Co proponuję: 

–  Sporządzenie osobistego kodu energetycznego (e-DNA) – w oparciu o datę urodzenia.

W momencie narodzin otrzymujemy jedyny i niepowtarzalny potencjał energetyczny. Jest to nasz duch – nasza podświadomość.  Informacje zaczerpnięte z kodu urodzenia są kluczem  do poznania siebie, co jest nieodzowne na drodze samodoskonalenia. Przeobrażenia losu i  pójścia w upragnionym kierunku. 

W ramach konsultacji informuję o charakterze szczęśliwej energii, mającej moc transformacji kodu i życia w pozytywnym kierunku. Podaję osobisty kolor aktywujący powodzenie (bogactwo), miłość czy kreatywność. Dobrze też jest znać swój kolor tak zwanych pomocnych ludzi. (Jest on linkiem do wsparcia).   

– Coaching Osobisty. (Duchowe Podpowiedzi).