Kwiat Źycia ( en. Flower of Life)- terminem tym nazwałam kwiaty tworzone z kolorystyki kodu urodzenia.

Płatki kwiatu obrazują elementy ofiarowane przez naturę i zamknięte dokładnie w przedziale czasowym naszych urodzin: roku, miesiącu, dniu i godzinie…(dodałabym sekundę. ale to już temat na odrębny tekst).

Tworzą one, te elementy – strukturę biochemiczną człowieka, ekspandującą w trakcie życia. Są esencją, punktem wyjściowym naszej osobowości.  Rodzaj tych elementów i wzajemna polaryzacja determinują w dużym stopniu charakter człowieka. Nikt przed ich wpływem nie ucieknie. Są częścią nas… Są pieczęcią! Można tylko nad nimi, a konkretnie nad swoimi podświadomymi reakcjami pracować.

Data urodzenia = Pieczęć –  Stempel Energetyczny (charakter ).   

Kolory płatków kwiatu to energetyczne DNA. Kolory to światło, a .światło to życie w różnych przejawach. W kolorach zawarta jest energia. Myślę, że drogą do poprawienia sytuacji świata w skali globalnej, jest doskonalenie siebie. Kropla do kropli.

Promuję  energetyczny DNA,  bo jest on kluczem do siebie.

Jak powiedział Lao tze – Chiński uczony: Poznanie innych to inteligencjja. Poznanie siebie  to dopiero mistrzostwo.

Jednocześnie myślę, że fajnie było by, aby wszyscy na świecie znali swoje kolory, żeby wiedzieli, jacy są barwni.., fajni.  I wojen by nie było…

Bo czy energetyczny kod urodzenia będzie zobrazowany w formie kwiatu, który możesz oprawić i postawić na biurku, czy w formie wizytówki, którą noś w torebce na szczęście – (najlepiej w obu formach) ma znaczenie w wymiarze zrozumienia.  W sumie chodzi  mi o wizualnie, a tym samym bardziej sugestywne przekazanie informacji o tym, jakie kolory są ofiarowane przez naturę, a jakich  brak.

Kolory są, strukturami molekularnymi odpowiadającymi za świat emocjonalny, ale i – mentalny. Są dlatego tak ważne.

Brak jednego koloru (rzadziej dwóch, trzech) pozbawia kod balansu.  Oczywiście nie musi być to od razu odczuwalne, bowiem frekwencje czasowe mogą go harmonizować i działać w tym momencie iwzmacniająco. Taka osoba nie wie na przykład, że brak jej czerwieni. Ujawni się niedobór tego elementu w momencie jego braku w periodzie czasowej. A najszybciej w sytuacji drastycznej . stresogennej,

Kropla do kropli….balansując swój kod urodzenia, czynisz coś dobrego dla siebie (stajesz się silniejsza psychicznie, łatwiej realizujesz swoje marzenia) i dla całej ludzkości.  Im więcej ludzi szczęśliwych, tym większe szanse na Pokój.

Dopisek

Aha… i nie narzekajcie na młodych… jakaż ta młodzież jest teraz Super jest. Oni są naprawdę doskonali przy tym, jakie nienormalne warunki do życia im stworzono.  Ziemia bez minerałów a wzbogacona chemią.  Powietrze zanieczyszczone.  Woda pod znakiem zapytania. Jedzenie z hormonami i genami.  I  głośno i szybko!   I wyżej i lepiej!  I komputery.

I życie wirtualne a nie normalne. W sumie dokąd zmierzamy…

Aha* i nieźle by było, aby mama wiedziała, jakie kolory urodzenia mają jej dzieci. Zamiast paznokcie doklejać… Po sklepach biegać. Dowiedzieć się jak wspaniały potencjał ma dziecko, aby dać mu pełne wsparcie i właściwie poprowadzić przez dżunglę życia.

.

* słowo aha celowo piszę przez samo h.  Jest szczuplejsze…ładniejsze i dźwięczniejsze,  jak w herbata (a nie chryzantema)!