Aby  powstało woda (H2O)  potrzebne są: dwa atomy wodoru (H2) i atom tlenu (O). Aby z łatwością osiągać bogactwo, trzeba je mieć wpisane w kod urodzenia, to znaczy być mieszanką chemiczną kumulującą pieniądze, sukces.

Jeżeli z łatwością osiągasz dostatek, to znaczy że na poziomie biochemicznym zawierasz potrzebne pierwiastki,  Jeżeli w twoim przypadku tak się nie dzieje,  mimo starań na polu mentalnym – świadomym, to pora abyś dowiedział się, jaki element / kolor jest  twoim kolorem bogactwa.

Dzięki tej informacji dodasz sobie chemicznego pierwiastka (kolory to związki chemiczne) wzmacniającego  osobowość i zwiększysz szanse na sukces, na bycie  magnesem przyciągającym energię pieniądza. Trzecią alternatywą jest wykorzystanie aspektu czasowego w tym względzie, ale ma prawo bytu przy silnej osobowości.

Nie pomogą kursy, workshopy szkolące, jak stać się człowiekiem sukcesu… albo pomogą do pewnego momentu. W czasie uczestniczenia w zajęciach doładowujesz się energią motywacyjną – nadzieją na sukces, i to jest pozytywny aspekt, tyle tylko że często ta motywacja szybciutko ulatnia się w zetknięciu z rzeczywistością.  Trzeba się uczyć i rozwijać, ale to osobowość człowieka decyduje o sukcesie.  Wysokie poczucie własnej wartości, dyscyplina, skoncentrowanie na celu, traktowanie przeszkód jako nowych, ciekawszych dróg postępowania. Te cechy są efektem zbalansowanego kodu urodzenia. Niektórzy otrzymują takowy z niebios, są od urodzenia szczęściarzami, realizującymi się także w sferze zawodowej; urodzeni menażerowie.

Istotnym elementem w praktyce konsultacyjnej jest ustalenie klientowi elementu bogactwa.  

Używam słowo BOGACTWO w szerokim jego znaczeniu,  przekładającym się na spełnione i satysfakcjonujące życie. Na intensywny przepływ energii we wszystkich aspektach życiowych. Zdrowie, Rodzina, Związek Intymny, Praca, Finanse.

Kolor bogactwa możesz zamówić przez mail melissa_wise@ymail.com. Masz więcej pytań w tym temacie, nie krępuj się, pytaj.

Rodzisz się z potencjałem energetycznym uwarunkowanym datą urodzenia. Ofiarowany ci  przez naturę  potencjał elektromagnetyczny to skarb, z którego dobrze dowiedzieć się, jak świadomie korzystać. Temu służą informacje ustalone z analizy Energetycznego Kodu Urodzenia –  e-DNA.

Energia urodzeniowa to siła ekspandująca w trakcie rozwoju osobistego. O tym, jak dalece będziesz wiódł spełnione życie decyduje jej charakter, wzajemna polaryzacja i dynamika. W tej materii – jej jakości  możesz znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego jednym fortuna bez końca sprzyja, a inni przyglądają się jej z daleka. Dlaczego jedni mają szczęście w miłości, a inni mniej albo w ogóle.