kolorystyczna wizytówka

Data urodzenia zobrazowana kolorami.

Pomocni ludzie. Mentorzy.

Jeszcze jeden rodzaj energii odgrywa korzystną rolę i godny jest zarekomendowania, mianowicie OGIEN (o polaryzacji Yang jak i  Yin) – i z nim związana kolorystyka – intensywna czerwień, magenta, róże. Kolory te linkują do energii pomocnych ludzi. Dają wsparcie energetyczne; wsparcie duchowe.

 

Co da poznanie swego kodu urodzenia czy ukochanej osoby.  

 

Powodów jest nieskończenie wiele, aby poznać / znać swój Energetyczny Kod Urodzenia (czy swoich najbliższych). Wymienię kilka, a  mianowicie:

1) poznasz siebie! Swoje mocne strony.  Zwiększysz poczucie własnej wartości!. Łatwiej pokonasz lęki i obawy..

2) dowiesz się, jaki charakter energii jest dla ciebie najszczęśliwszy! Jaki masz kolor bogactwa, sukcesu czy miłości.

3) dowiesz się,  jak uaktywnić w życiu energię powodzenia, siły, autorytetu, miłości czy bogactwa!

4) poznasz partnera, partnerkę od ,,podszewki”.  Pomocne w świadomym budowaniu korzystnych relacji!

Informacje te dają ,,power” do zmiany siebie, aby dzięki temu profitować w życiu prywatnym i zawodowym.  (Nic lepiej nie działa na psychikę jak kolekcjonowanie uczucia sukcesu. Sukces przyciąga sukces!).

kontakt –  mail: melissa_wise@ymail.com 

Przykładowa analiza kodu urodzenia.

 

Przykładowa analiza energetycznego kodu. Osoba urodzona w roku Ognia o polaryzacji Yin. 

Energia kluczowa, balansująca tenże kod urodzenia, to WODA. Energia o wydźwięku wody i kolory ją reprezentujące, jak na przykład: niebieski czy czarny, są jak najbardziej rekomendowane!..

W tym konkretnym przypadku jeszcze bardziej korzystnie wpływa na strukturę energetyczną kolor ciemny szary i ciemny granat, ale także INDYGO. Nie jest zalecany jasny błękit czy kolor royal (wypływa to z wzajemnej polaryzacji elementów).

.Energia o charakterze wody jest energią szczęśliwą dla osoby o takim kodzie urodzenia!. Ma moc generowania na poziomie energetycznym bogactwa i powodzenia szeroko rozumianego,  Kariera. Rodzina. Ale także odnosi się jej szczęśliwy wpływ do sfery finansowej.

Kolor miłości.

Kolorem generującym miłość – w przypadku zaprezentowanego kodu, jest kolor zielony i… wszelka manifestacja elementu drewna. Także  kolorystyka w tonacji…beżu.

 

 

 

Energetyczny Kod  DNA może być zobrazowany w formie wizytówki i  – lub w formie Flower of Life. (W formie kwiatu – można go oprawić i postawić na przykład biurku.  A wizytówkę  –  nosić w torebce na szczęście!. 

Zachęcam również rodziców do zapoznania się z energetycznym  Kodem Dziecka, Nastolatka. Jest to wspaniała wiedza bardzo pomocna w wychowaniu. W uświadomieniu dziecku jego mocnych predyspozycji!

Co to jest kod e-DNA 

Kod e-DNA to skrót od – kod energetycznego DNA (kod  – współzależności wrodzonych frekwencji energetycznych). Nazwę tę stosuję wymiennie z terminem Matrix Urodzeniowy.  

Kod e -DNA zostaje sporządzony w oparciu o datę urodzenia. Rok, miesiąc, dzień. Jeżeli jest znana- minuta. 

Energetyczne DNA obrazuje elektromagnetyczną naturę człowieka. Faktory składające się na kod urodzeniowy determinują charakter człowieka, a tym samym wpływają w znaczący sposób na życie.

Translate »