Terminem Flower of Life (Kwiat Źycia) nazywam kwiaty tworzone na podstawie energetycznego kodu urodzenia. Kwiat symbolizuje urodzeniowy Matrix Energetyczny,

Kolory płatków kwiatu to elementy – budulce wszechświata ofiarowane przez naturę i zamknięte dokładnie w przedziale czasowym naszych urodzin: roku, miesiącu, dniu i godzinie…(dodałabym sekundę. ale to już temat na odrębny tekst).

Tworzą one, te elementy – naszą strukturę biochemiczną ekspandującą w trakcie życia. Są esencją, punktem wyjściowym naszej osobowości. Rodzaj tych elementów i wzajemna polaryzacja – układ, jaki tworzą –  determinują w decydującym stopniu nasz charakter. Nikt przed ich wpływem nie ucieknie, bowiem są częścią nas. Są pieczęcią!  Można tylko nad nimi, a konkretnie nad swoimi podświadomymi reakcjami pracować, aby w ten sposób doskonalić swoją drogę życiową. Wydostawać się poza Matrix!

Kolory to światło, a światło to życie w różnych przejawach. W kolorach zawarta jest energia…

Kolory płatków kwiatu to energetyczne DNA. Każdy z nich mówi tak wiele…

Myślę, że drogą do poprawienia sytuacji świata w skali globalnej, jest doskonalenie siebie. Kropla do kropli… Promuję  energetyczny DNA, ( w formie kwiatu czy wizytówki), bo jest kluczem do siebie, ułatwia pracę nad sobą. Czyni ją wręcz fascynującą!

Jak powiedział Lao tze – Chiński uczony: Poznanie innych to inteligencja. Poznanie siebie  to mistrzostwo.

Jednocześnie myślę, że fajnie było by, aby wszyscy na świecie znali swoje kolory, żeby wiedzieli, jacy są barwni i fajni.  I wojen by nie było… Bo każdy koncentrowałby się na słonecznej stronie życia.

Czy kod urodzenia będzie zobrazowany w formie kwiatu, który możesz oprawić i postawić na biurku, czy w formie wizytówki, którą można nosić… w torebce na szczęście – najlepiej w obu formach, aby świadomie na przykład dokonywać doboru garderoby – ma znaczenie w wymiarze zrozumienia. I zakodowania jakie kolory posiadamy, a jakie nas uzupełniają.

W sumie chodzi o wizualnie…. a tym samym  bardziej sugestywne przekazanie informacji o tym,  jakie kolory ktoś posiada, a jakich mu brakuje. Kolory to wyraziciele struktur elektromagnetycznych odpowiadających za świat emocjonalny, ale i – mentalny. Za zdrowie i relacje ze światem. Dlatego są  tak ważne.

Jeżeli jakiegoś koloru brakuje, to wskazane jest uzupełnienie go – jego wibracji (trzeba pamiętać, że chodzi cały czas o pracę na poziomie energii) w kolorystyce ubioru, jak również wystroju najbliższego otoczenia. W efekcie następuje wzmocnienie struktury energetycznej człowieka.

Balansując swój kod urodzenia, czynisz doskonale. Poznajesz swoje mocne strony. Nabierasz wiary w siebie. I jeszcze jedno – każdy z nas ma  – niezależnie od przyjętych stereotypowych skojarzeń przypisanych poszczególnym kolorom, jak na przykład czerwień to kolor miłości – swój kolor miłości –  wcale nie musi być czerwony.  Podobnie każdy ma indywidualny kolor bogactwa czy błogosławieństwa.  

Pragniesz poznać swój Kod urodzeniowy, masz pytanie, nie wahaj się, pytaj per mail. kontakt  

Poniżej dla przykładu pokazuję kolory osoby urodzonej w 1966 roku w formie Flower of Life i wizytówki.

W kolorystyce kodu urodzenia dominuje element ogień. Jest potrójnie o polaryzacji yang i  raz – o polaryzacji yin. W kodzie urodzenia nie ma elementu Woda, reprezentowanego kolorem granat i indygo.  Te kolory – ich frekwencje wibracyjne doskonale wpłyną na cały Energetyczny Kod Urodzenia tejże przesympatycznej, ale wrażliwej (skutek dominacji elementu Ognia) osoby.