Flower of Life – to kwiaty tworzone na podstawie energetycznego kodu urodzenia. Kwiat symbolizuje osobosty Matrix Energetyczny,

Kolory płatków to elementy – budulce wszechświata ofiarowane przez naturę i zamknięte dokładnie w przedziale czasowym naszych urodzin: roku, miesiącu, dniu i godzinie…(dodałabym sekundę. ale to już temat na odrębny tekst).

Tworzą one, te elementy – naszą strukturę biochemiczną ekspandującą w trakcie życia. Są esencją, punktem wyjściowym naszej osobowości. Rodzaj tych elementów i wzajemna polaryzacja – układ, jaki tworzą –  determinują w decydującym stopniu nasz charakter. Nikt przed ich wpływem nie ucieknie, bowiem są częścią nas. Są pieczęcią!  Można tylko nad nimi, a konkretnie nad swoimi podświadomymi reakcjami pracować, aby w ten sposób doskonalić swoją drogę życiową. Wydostawać się poza Matrix!

Kolory to światło, a światło to życie w różnych przejawach. W kolorach zawarta jest energia…

Kolory płatków kwiatu to energetyczne DNA. Każdy z nich mówi tak wiele…

Myślę, że drogą do poprawienia sytuacji świata w skali globalnej, jest doskonalenie siebie. Kropla do kropli… Promuję  energetyczny DNA, ( w formie kwiatu czy wizytówki), bo jest kluczem do siebie, ułatwia pracę nad sobą. Czyni ją wręcz fascynującą!

Jak powiedział Lao tze – Chiński uczony: Poznanie innych to inteligencja. Poznanie siebie  to mistrzostwo.

Jednocześnie myślę, że fajnie było by, aby wszyscy na świecie znali swoje kolory, żeby wiedzieli, jacy są barwni i fajni.  I wojen by nie było… Bo każdy koncentrowałby się na słonecznej stronie życia.

Czy kod urodzenia będzie zobrazowany w formie kwiatu, który możesz oprawić i postawić na biurku, czy w formie wizytówki, którą można nosić… w torebce na szczęście – najlepiej w obu formach, aby świadomie na przykład dokonywać doboru garderoby – ma znaczenie w wymiarze zrozumienia. I zakodowania jakie kolory posiadamy, a jakie nas uzupełniają.

W sumie chodzi o wizualnie i tym samym  bardziej sugestywne przekazanie informacji o tym,  jakie kolory ktoś posiada, a jakich mu brakuje. Kolory to wyraziciele struktur elektromagnetycznych odpowiadających za świat emocjonalny, ale i – mentalny. Za zdrowie i relacje ze światem. Dlatego są  tak ważne.

Jeżeli jakiegoś koloru brakuje, to wskazane jest uzupełnienie jego wibracji. Trzeba pamiętać, że chodzi cały czas o pracę na poziomie energii.  w kolorystyce ubioru, jak również wystroju najbliższego otoczenia. W efekcie następuje wzmocnienie struktury energetycznej człowieka.

 I jeszcze jedno – każdy z nas ma  – niezależnie od przyjętych stereotypowych skojarzeń przypisanych poszczególnym kolorom, jak na przykład czerwień to kolor miłości – swój kolor miłości –  i wcale nie musi to być kolor czerwony.  Podobnie każdy ma indywidualny kolor bogactwa czy błogosławieństwa.  

Pragniesz poznać swój kodurodzeniowy. Masz pytanie, nie wahaj się i pytaj per mail. kontakt