Melissa nie rozumiem…

Nie jest to temat najłatwiejszy do zrozumienia. Sama spędziłam lata, studiując Energetyczne DNA ( jak określam w mojej praktyce ten układ). Nie szkodzi. że nie rozumiesz, co się kryje za tym układem (nie musisz w tym momencie rozumieć), a po prostu stosować się do informacji z niego zaczerpniętych.  

Najczęściej wiara w siebie jest nam systematycznie i skutecznie odbierana w szkole, w pracy, w nieudanych związkach. Aż dochodzimy do momentu, że coraz mniej wierzymy w siebie. Tracimy kontakt z wewnętrznym pozytywnym potencjałem. To co jest nam odbierane przez lata, trudno jest odbudować szybko. 

Correcting yourself – the only way to change fate. (I Ching)

Aby odmienić los w jakiejkolwiek dziedzinie życia, jak głosi Chińska Księga Mądrości, powinno zacząć się od siebie, od wnętrza siebie – przeobrażeń na poziomie energetycznym swego istnienia. Ale, aby nad czymś efektywnie pracować, trzeba to coś znać. I temu służą informacje o energetycznym DNA. To poznanie wrodzonych uwarunkowań energetycznych, – subtelnego poziomu swego istnienia, pozwala w dużym stopniu poprawić… ale i przetrwać trudne sytuacje życiowe. Energetyczne DNA jest nośnikiem naszej podświadomości.

Powodów jest wiele dla których warto znać swoje wrodzone energetyczne DNA, ale podam w tym momencie te, mianowicie:

1 – aby profitować w życiu prywatnym i zawodowym dzięki uświadomieniu sobie mocnych stron charakteru, a w efekcie dowartościować się.  

2 –  aby dowiedzieć się, jakiego koloru w kodzie urodzeniowym brakuje. Tobie czy ukochanej osobie, co może być bezpośrednią przyczyną niepowodzeń w różnych dziedzinach życia.  To istotny aspekt analizy kodu urodzeniowego. Ustalenie tego  koloru i uaktywnienie (w oparciu o podane rekomendacje) wyzwala efekt balansujący i harmonizujący kod urodzeniowy. Można śmiało powiedzieć, że kolor ten ma moc uzdrawiającą  sytuacje życiowe człowieka; w materii miłości, finansów czy karierze zawodowej. (Informacje  zaczerpnięte  z analizy kodu urodzeniowego  są częścią medycyny kwantowej. Pełnią funkcję leczniczą w obszarze przedmanifestacyjnym).  

3 – aby wiedzieć, jaki kolor jest twoim kolorem miłości czy bogactwa! Czy te kolory masz w kodzie urodzeniowym… a jeżeli nie