Czerwień to wibracja energetyczna przejawiająca się w całym świecie ożywionym.

Jest punktem startu życia. Jej wibracja nadzoruje powielanie życia na wszystkich poziomach ewolucyjnych; najniższym i tych wyższych… człowieka.

Barwa ta zasługuje na miano… odzew natury do przetrwania. Jej wibracja ma moc  magnetycznego przyciągania przeciwnych polaryzacji… yang i yin, celem generowania nowego życia. Jej fale są najdłuższe.a wibracje najniższe… przez co same z siebie łatwo dostępne; narzucone.

Dla człowieka czerwień była po bieli i czerni – trzecią farbą, którą nauczył się widzieć.  Wschody i zachody słońca były dobrą szkołą w tej materii.  Przodkowie patrząc na te naturalne zjawiska, kształcili dostrzeganie tego koloru… tego poziomu energetycznego. I tak powstałe w  zamierzchłych czasach w jaskiniach ryciny  ryciny były w  kolorach białym, czarnym i czerwonym.

Czy niebieskie jest czerwone… więcej tak, jak nie… zależy jak się umówimy…

Niebieski kolor posiada w sobie atomy czerwieni. Przy sprzyjających  i odpowiednich dla wywołania efektu czerwoności – temperaturze, ciśnieniu, nasłonecznieniu… zobaczymy borówkę amerykańską w kolorze czerwonym,  a nie granatowym.

Translate »